REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Amerikiečių aktorė J. Benson: Dievas mano karjerą numatė 10 tūkstančių žingsnių į priekį

Amerikiečių aktorė Jodi Benson (Džodi Benson), geriausiai žinoma dėl Arielės vaidmens „Disney” animaciniame filme „Undinėlė”, neseniai papasakojo apie savo patirtį kuriant šį filmą ir apie tai, kokias tikėjimo pamokas ji išmoko.

„Per pastaruosius 35 su viršum metų dalyvavimas šiame filme ir šio personažo kūrimas pakeitė mano gyvenimą, – neseniai viename duotame interviu sakė J. Benson. – Tai buvo neįtikėtina kelionė.”

Ji pridūrė, kad yra „neįtikėtinai palaiminta ir dėkinga” už tai, kad 1989 m. pasirodžiusi „Undinėlė” tebėra populiari ir šiandien, nors pripažįsta, kad tai turėjo būti „vienkartinis darbas”.

Tuo metu, kai filmas buvo išleistas, kaip aktorė pažymėjo, „Disney” animacijos padalinys patyrė sunkumų. Tuomet nuo filmo sėkmės priklausė labai daug.

„Mes nežinojome, koks spaudimas ir viskas, kas buvo dedama į šį filmą, ir kokie buvo lūkesčiai”, – sakė ji.

J. Benson pasakojo, kad būdama maždaug 8 ar 9 metų suprato, jog nori užsiimti muzikiniu teatru.

„Tiesiog kažkas manyje kuždėjo, kad noriu pabandyti ir pažiūrėti, kas bus, – prisiminė ji. – Nežinojau, ar esu tinkama.”

Po daugelio metų ji gavo vaidmenų įvairiuose projektuose, įskaitant „Undinėlę”, „Žaislų istoriją” ir animacinį „Disney” serialą „Sofija Pirmoji”.

„Tai buvo tiesiog neįtikėtinas tikėjimo kelias, – sakė J. Benson. – Akivaizdu, kad Dievas mano karjerą numatė 10 tūkstančių žingsnių į priekį.”

Nors augo religingoje šeimoje, aktorė pasidalijo, kad tik būdama vyresnė suprato, jog gali tiesiogiai bendrauti su Dievu.

„Kai būdama 18 metų sutikau savo vyrą, jis sakė: ,Žinai, gali turėti tokį asmeninį ryšį (su Dievu, – red. past.)’. Aš žinojau, kad jį turiu, taigi tai buvo tiesiog suvokimas. Tai nėra religija, – sakė aktorė. – Tai tikrai yra nuolatiniai, 24 valandas per parą trunkantys santykiai, į kuriuos galiu kreiptis ir pasikalbėti bet kuriuo paros metu.”

Paklausta, kokia buvo didžiausia jos tikėjimo pamoka, J. Benson atsakė, kad tai buvo suvokimas, jog jos gyvenimas yra Dievo rankose.

„Jis viską kontroliuoja, o ne aš, ir tai yra svarbiausia, – sakė ji. – Jis yra ne tik mano gyvenimo Dievas, bet ir režisierius, kastingo režisierius, prodiuseris, Jis yra viskas.”

Neseniai J. Benson išleido savo naują knygą „Dalis mano pasaulio”. Joje ji dalijasi užkulisių istorijomis ir tikisi padrąsinti tuos, kurie ją skaitys.

„Galbūt jie perskaitys istoriją ir ji privers juos susimąstyti apie tai, apie ką jie niekada anksčiau nesusimąstė, – sakė ji. – Ar tai būtų susimąstymas apie tai, ar yra aukštesnė jėga, kaip ji atrodo, ar aš esu viskas, kas esu”.

Vaidybinė „Undinėlės” versija turėtų pasirodyti 2023 m. Joje Arielę vaidina dainininkė ir aktorė Halle Bailey (Heil Beili).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte