Afrikoje pasninkaudamas mirė pastorius

ŠaltinisBBC

39 metų pastorius iš Mozambiko Francisco Baraja (Fransiskas Baradžas), evangelikų Santa Trindade bažnyčios įkūrėjas, mirė per 40 dienų pasninko laikotarpį, bandydamas atkartoti Jėzaus Kristaus pasninką.

Pastorius mirė Beiros ligoninėje, į kurią buvo atvežtas sunkios būklės artimųjų raginimu.

Per 25 dienas be maisto ir vandens vyras neteko tiek daug svorio, kad negalėjo atsistoti, pasiekė anemijos būseną, dėl kurios ir mirė.

Pastoriui Barajai buvo diagnozuota ūminė anemija ir virškinamojo trakto organų nepakankamumas. Jam bandyta duoti skysto maisto, tačiau buvo per vėlu. Santa Trindade bažnyčios parapijiečiai sakė, kad pastoriui ir jo sekėjams buvo įprasta pasninkauti, bet ne taip ilgai.

Tai jau ne pirmas pranešimas apie mirtiną bandymą imituoti Mato evangelijoje aprašytą 40 dienų trukmės Kristaus pasninką dykumoje.

2015 m. po 30 dienų tokio pasninko mirė Zimbabvės gyventojas, o 2006 m. Londone mirė moteris, pasninkavusi pusę šio laikotarpio.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. be maisto žmogus išgyvena 40dienų, be vandens -3-5 dienas. Stebina tas faktas, kad pastorius ištraukė taip ilgai be vandens.

  2. Gaila žmogaus, bet tik kvailys gali norėti prilygti Dievui, norėdamas pakartoti Jo stebuklus ar kančią. Tokie norai ne iš Dievo.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte