A. Zuokas prognozuoja, kad Vilniaus mieste koaliciją sudarys trys–keturios frakcijos

ŠaltinisBNS

Partijos „Laisvė ir teisingumas“ į Vilniaus merus keliamas Artūras Zuokas prognozuoja, kad po savivaldos rinkimų valdančiąją koaliciją sostinėje turėtų sudaryti trys–keturios frakcijos.

„Mūsų tikslas yra 12–14 mandatų miesto taryboje, tai, sakyčiau, būtų didžiausia frakcija miesto taryboje. Man pagal patirtį teko dirbti su koalicijomis tris kartus, tai aš neabejoju, kad mes būtume pajėgūs suburti darbingą koaliciją. Neabejoju, kad koaliciją turės sudaryti ne mažiau trijų–keturių frakcijų“, – trečiadienį po Vilniui skirtos rinkimų programos pristatymo „Dūmų fabrike“ BNS sakė A. Zuokas.

„Laisvė ir teisingumas“ į rinkimus Vilniuje eina žadėdami spręsti kamščių visose srityse – nuo transporto iki eilių poliklinikose – problemas.

„Vilniaus mieste šiuo metu didžioji dalis problemų, lūkesčių, kamščių yra susiję su keliais, transportu, stovėjimo aikštelėmis ir viešuoju transporto, todėl mūsų programos dalis „Vilnius be kamščių“ yra išsami, plati ir apima ne tik kamščių problemą, bet ir daug platesnę – darnų miesto planavimą, sprendimus, kad mieste būtų kuo daugiau mokyklų, arčiau gyvenamosios vietos“, – pristatydamas programą kalbėjo A. Zuokas.

Vilniaus mieste šiuo metu didžioji dalis problemų, lūkesčių, kamščių yra susiję su keliais, transportu, stovėjimo aikštelėmis ir viešuoju transportu

Dar vienos sostinės mero kadencijos siekiantis A. Zuokas yra ir partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatų į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą lyderis.

Jo komandoje – dabartiniai tarybos nariai, buvęs Valstybinės lietuvių kalbos komisijos vadovas Audrys Antanaitis, menininkas Saulius Paukštys, meno mugės „ArtVilnius“ steigėja ir vadovė Diana Stomienė, buvęs Vilniaus Centro poliklinikos vadovas Kęstutis Štaras, buvęs ilgametis telekomunikacijų bendrovės „Telia“ (Omnitel) prezidentas Antanas Zabulis, VU Sveikatos mokslų instituto direktorė Natalja Istomina ir kiti.

A. Zuokas Vilniaus miesto pareigas su pertraukomis ėjo 2000–2007 ir 2011–2015 metais.

Tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 5 dieną.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

    • Jei reiks rinktis tarp Zuoko ir Šimašiaus (Raskevičiaus), tai pasirinkimas aiškus. Iki pirmo turo yra kitų variantų, žinoma.

  1. Tikrai prisiminkit visus jo „ūkininkavimus” ir atsipeikėkite. Nejau būsit visa užmiršę?
    Jei jis išeis- turint omeny įsisiautėjusį lgbt-ušninkų smarkumą- visa bus tik dar blogiau. Jau nebebus taip blogai kaip buvo (Zuokos laikais), bus tik dar blogiau , kaip dar nėra buvę.

    Bet tik prisiminkit….

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte