A. Širinskienė reagavo į V. Landsbergio pareiškimą: tai neapykantos žodžiai

Sausio 13-osios minėjimas sukėlė nevienareikšmiškas reakcijas visuomenėje. Seimo Regionų frakcijos narė Agnė Širinskienė feisbuke taip pasisakė apie šios dienos įvykius:

„Šių metų sausio 13-oji, kaip galbūt niekada ankščiau per tuos 30 metų, rodyte rodo, kas yra ir kas nėra laisvė. (…) Laisvė nėra ir eilinis protestuotojų iškoneveikimas, šį kartą jedinstvininkais ar fašistais – būtent tokius nepagarbos ir neapykantos žodžius šiandien išgirdome iš Vytauto Landsbergio.

Laisvė nėra ir prievarta ar segregacija, kurią šiandien, deja, patiria tūkstančiai Lietuvos žmonių,“ – teigia Seimo narė.

„Aš asmeniškai Vilniuje nelikau vien dėl to, kad atrodė nenormalu stovėt vienoje tvoros pusėje, kai buvo aišku, kad žmonės bus palikti kitoje. Taip neturėtų būti. Tokie renginiai, kuriant jų koncepciją, neturėtų skaldyti jau pačiu koncepcijos išpildymu, kai jau iš anksto yra aišku, kad ta tvora tik dar labiau supriešins žmones,“ – rašė parlamentarė.

„Žmonės laisvi protestuoti kur jie nori, ir jei žmonės renkasi tokias datas protestui, tai jau pasako daug apie nuotaikas valstybėje bei valdžios ir žmonių santykį, žmonių požiūrį į kalbėtojus, kuris aiškiai ir buvo išreikštas.

Kitaip tariant: kai ilgą laiką nesiklausai žmonių, nereikia stebėtis, kad jie vieną dieną nustoja klausytis tavęs. Viena ko labai gaila ir skaudu – švilpimas kalbant s. Bernadetai. To tikrai neturėjo įvykti, kad ir kaip buvo įsiaudrinusi minia,“ – mano A. Širinskienė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

20 KOMENTARAI

  1. Laisvės Gynėjus bandyta pagerbti siaurame … rate. Ir graudu, ir juokinga… Kaip ir ta frazė: Kokie čia žmonės…
    Vien ta nuolatinė arogancija bei nepagarba savo šalies žmonėms, parodo tikrąjį koneveiktojo veidą, kuris rimtai vertinančiam normaliam žmogui sukelia gėdos ir pasišlykštėjimo jausmus bei atstūmimą. Viešpatie, apsaugok mus nuo maro, bado ir tokių „patriotų”…

  2. man jau seniai per Sausio 13 minėjimus būna liūdna, kai į pirmas vietas susibrauna tie, kas tą sausį buvo išsislapstę, laukė, kur vėjas papūs. Ir labai taiklus „Vadinasi ” komentaras

  3. Tautą valdžia suskaldė. Tai jų nuopelnas, pradedant nelogiškais Covid suvaržymais, genderistinės ideologijos kišimu, šeimos instituto juodinimu, protestų ignoravimu, žiniasklaidos įtakojimu ir baigiant pataikavimu Briuseliui ir kvaila užsienio bei vidaus politika, kurią žmonės gale mėnesio pamarys dar ir savo sąskaitose.

  4. Man atrodo, kad ši Vyriausybė ir šis Seimas tikrai nusipelnė žodžio „gėda” (dėl tyčiojimosi iš žmonių, kai prievarta dėl skiepų vadinama „laisvu” ir „informuotu” pasirinkimu, dėl teisinio nihilizmo, kai konstitucinės žmogaus teisės, įskaiant ir teisę į kūno neliečiamumą, nubraukiamos Vyriausybės potvarkiais, dėl bandymų genderizmo ideologiją, kuri veda visuomenę link susinaikinimo, įtvirtinti įstatymais, dėl bandymo užčiaupti kitaip manantiems burnas ir t. t.).

    Man labai keista, kad LKB kronikos leidėjai, kurių ne vieną asmeniškai pažįstu, gerbiu ir laikau įžvalgiais žmonėmis, nesudvejojo ir sutiko priimti Laisvės premiją iš tokio Seimo rankų.

  5. Žmonės keičiasi, ir buvę kovotojai tampa ramiai senstančiais prisitaikėliais konformistais. Nebelieka nei parako, nei noro. „Įsipatogina”, ima kalbėti apie bendrąjį gėrį ir „meilės auką” (išprievartautos meilės, beje) ir pan. Tema labai plati, bet tuščiažodžiavimą palikim edukuotiems. 🙂

  6. Kad visos valstybinės šventės pasidarė „trafaretinės”, išsigimusios, neįdomios, nekurybiškos, nepatriotinės tai tiesa. Nejaugi neberandami pinigai ir kūribingi scenaristai ir tokių švenčių režisieriai? Bet ir baubikų neturėjo būti tada toj vietoj ir tokiu laiku. Matyt miega saugumo darbuotojai tokiu metu, ir nėra kam sureguliuoti tokius reikalus , nėra kam patarti. Todėl ir išlindo iš visų pakampių hienų pikta gauja, kuriems nieko nėra šventa tik kitus „sugriaužti”.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte