Žymiojo JAV pastoriaus Joelio Osteeno vadovaujamoje bažnyčioje įvyko šaudynės

Sekmadienio popietę pastoriaus Joelio Osteeno (Džoelio Ostino) Leikvudo bažnyčios Hjustone narius ištiko šokas po to, kai moteris, kuri, kaip teigiama, vilkėjo paltą ir buvo su kuprine, kartu su mažu vaiku, pradėjo šaudyti per pamaldas. Ją nušovė du ne tarnybos metu dirbantys pareigūnai.

Moteris, kurios tapatybė nenustatyta, bet kuri buvo apibūdinama kaip 30-35 metų amžiaus, įėjo į Hjustone esančią bažnyčią prieš pat prasidedant 14.00 val. pamaldoms ispanų kalba, o ją lydėjo 5 metų vaikas.

Hjustono policijos viršininkas Troy Finneris per sekmadienį surengtą spaudos konferenciją sakė, kad du ne tarnybos metu dirbantys pareigūnai – Teksaso alkoholinių gėrimų komisijos agentas ir Hjustono policijos departamento pareigūnas – nušovė ginkluotą moterį. Vaikas, įvardytas kaip 5 metų berniukas, buvo sunkiai sužeistas ir išvežtas į Teksaso vaikų ligoninę.

Pastorius Osteenas taip pakomentavo šiuos įvykius: “Mūsų bendruomenė yra sukrėsta šiandienos įvykių ir dėkinga už greitus teisėsaugos institucijų veiksmus. Tegul gydančios Dievo rankos paliečia visų įvykio dalyvių gyvenimus ir suteikia paguodą šiuo sunkiu metu.

Tokios tamsos akivaizdoje turime laikytis tikėjimo ir atminti, kad blogis nenugalės. Dievas ves mus per tamsiausius laikus. Kartu pakilsime virš šios tragedijos ir tvirtai laikysimės įsipareigojimo mylėti ir palaikyti vieni kitus.

Tokiais laikais mūsų tikėjimas yra išbandomas, bet kartu ir stiprinamas. Ne visada suprantame, kodėl tokie dalykai nutinka, bet žinome, kad Dievas viską kontroliuoja.”

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte