WBC pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas Tyson Fury: „Viešpats pastatė mane ant kojų“

Sunkios svorio kategorijos WBC čempiono diržą apgynęs britų boksininkas Tyson Fury po pergalės visų pirma dėkojo Dievui. Nokautu įveikęs amerikiečių boksininką Deontey Wilderį sunkiasvoris teigė, kad Jėzus suteikė jam jėgų kovoti, nors pergalė kabojo ant plauko dar ketvirtajame raunde.

„Visų pirma, tai aš noriu padėkoti Viešpačiui, mano gelbėtojui Jėzui Kristui. Aš buvau sužeistas, D. Wilder yra nepaprastas smūgiuotojas. Bet mano Viešpats ir Gelbėtojas pastatė mane ant kojų po dviejų nokdaunų, kad galėčiau atiduoti jam šlovę šįvakar“.

Išeidamas į ringą T. Fury dėvėjo kepurę su užrašu: „Jėzus yra Karalius ir jis ateina“. Kaip ir pirmoje dvikovoje, kuomet po smūgių krušos T. Fury atsidūrė nokdaune, boksininkas rado jėgų pakilti, tęsti kovą ir ją laimėti.

„Deontay yra puikus kovotojas, suteikė man nemažai smagumo, kad laimėčiau kovas ir šiuos pinigus. Bet aš visada sakiau, kad aš pasaulyje esu geriausias, o jis antras pagal gerumą“, – sakė britas.

„Jis manęs nemėgsta, nes aš jį nugalėjau visus tris kartus. Aš priėjau po kovos jam parodyti pagarbą, o jis atsisakė, tad čia jau jo problemos. Pasimelsiu, kad Dievas jam širdį suminkštintų“, – sakė čempionas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte