Vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijoje vyko Telšių vyskupijos kunigų rekolekcijos

Rugpjūčio 1 – 4 dienomis Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijoje vyko Telšių vyskupijos kunigų rekolekcijos, kurias vedė kunigas mons. dr. Artūras Jagelavičius.

Rekolekcijose dalyvavo apie trisdešimt kunigų. Tai jau antrosios šiemet vyskupijos kunigams skirtos rekolekcijos. Rekolekcijų vedėjas gilinosi į temą apie kunigų tikėjimą ir paminėjo skaudžius atvejus, kai kunigai susvyruoja ir net praranda tikėjimą.

Monsinjoras pasidalino savo patirtimi tarnaujant Kauno klinikose kapelionu. „Susitikimas su mirštančiais ligoniais ir Ligonių sakramento teikimas man yra didžiulis tikėjimo sustiprinimas“ – kalbėjo mons. Artūras. Nemažas dėmesys buvo skirtas aptarti kunigų pervargimo ir išsekimo reiškiniui.

Rekolekcijų vedėjas kaip atlygį už viso gyvenimo tarnavimą Dievui įvardijo patį Dievą: „Dievas neduos jokio atlygio, – tik save patį“. Baigdami rekolekcijas kunigai meldė, kad kuo ilgiau ir tvariau išliktų dvasiniai rekolekcijų vaisiai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

13 KOMENTARAI

    • Svarbu vokelis pilnas..Jagelaviciukas visdelto karunos negavo, kitas paeme, beliko paguodos prizas, dabar trecios klases pralotas.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis