Vyskupas Darius Trijonis. Kaip kryžiaus slėpinys keičia mūsų gyvenimus?

Vilniaus arkivyskupijos vyskupas augziliaras yra aktyvus socialinio tinklo „Facebook“ turinio kūrėjas. Jo įrašai sulaukia didelio žmonių dėmesio, nes yra konkretūs, aiškūs, bet iškalbingi. Šiandien, Bažnyčiai minint Didįjį penktadienį, vyskupas aiškina, kaip kryžiaus slėpinys keičia mūsų gyvenimus.

„O aš, kai būsiu pakeltas nuo žemės, visus patrauksiu prie savęs“ (Jn 12, 32). Mintis apie kryžių mus sukrečia“, – pastebi vyskupas. „Mums nelengva priimti gyvenimo išbandymus. Kristus eina iki galo, priima Tėvo valią, kad mums dovanotų amžinąjį gyvenimą. Tėvas Jo neišlaisvina nuo kryžiaus mirties. Tačiau grūdas krenta į žemę, kad vėliau galėtų duoti vaisių“, – tęsia mintį D. Trijonis.

mūsų tikėjimas nuolat yra bandomas.

Vyskupas pastebi, kad „mūsų tikėjimas nuolat yra bandomas“, ypač tais gyvenimo momentais, kai „prašome sau ir artimiesiems sveikatos, gerovės, ramybės. Kaip priimti Viešpaties valią iki galo, jei ne visada galime ją suprasti?“

Prisimenami ir paguodžiantys popiežiaus Pranciškaus žodžiai: „Jėzus čia pat, sunaikinimo viršūnėje atskleidžia tikrąjį Dievo veidą, kuris yra gailestingumas. (…) Jei blogio paslaptis yra bedugnė, per ją perėjusi tikroji Meilė yra taip pat begalinė“.

Daugiau vyskupo Dariaus Trijonio įrašų galite rasti feisbuke. Taip pat galite paskaityti vyskupo pamokslą, sakytą Didžiojo ketvirtadienio Paskutinės vakarienės šv. Mišiose Vilniaus arkikatedroje bazilikoje balandžio 1 d.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis