Vyras, radęs prieš 15 metų pastoriaus pamestą Bibliją, atėjo pas Kristų

Neseniai vienas Oklahomos (valstijos JAV pietuose) pastorius papasakojo, kad vienas vyras atėjo pas Kristų radęs prieš 15 metų pamestą Bibliją.

Pastorius Paul Daugherty (Paulas Daughertis) , Tulsos megabažnyčios „Pergalės“ pastorius, pasidalijo šia istorija „Facebook“ paskyroje, pavadintoje „Beprotiška istorija“.

„Susipažinkite su Clayton (Klaitonu) – prieš 10 metų jis prieglaudoje rado seną Bibliją, pradėjo ją skaityti ir ant viršelio pamatė vardą „P. Daugherty“, nežinodamas, kas tai yra, bet matydamas visokius mažus dienoraštinius užrašus, pabraukimus ir brūkšnelius šalia Šventojo Rašto eilučių nuo Senojo Testamento iki Naujojo Testamento“, – rašė jis.

Pasak Daugherty, Clayton pasakojo, kad kartais skaitydavo Bibliją ir „brangino tas mažas užrašytas mintis ir užrašus ne mažiau nei Biblijos eilutes“. Neseniai Clayton „atidavė savo gyvenimą Kristui ir išsilaisvino iš daugybės dalykų“.

Clayton pasakojo, kad kartais skaitydavo Bibliją ir brangino tas mažas užrašytas mintis ir užrašus ne mažiau nei Biblijos eilutes.

Po atsivertimo Clayton pasirodė „Pergalės“ bažnyčioje ir paklausė Daugherty, ar tai jo Biblija. „Šį vakarą jis atėjo į bažnyčią, parodė man Bibliją ir paklausė, ar žinau, kieno ji yra? Tai buvo mano senoji Biblija iš vidurinės ir aukštosios mokyklos, kurią buvau pametęs ir nemačiau 15 metų!“ – rašė pastorius Daugherty.

„Dievas panaudojo mano seną, netvarkingai prirašytą Bibliją, kad išgelbėtų šio vaikino gyvenimą, kuris dabar yra išgelbėtas, išlaisvintas ir šįvakar į bažnyčią atvedė visą savo šeimą su vaikais! Žodis yra gyvas ir galingas!“ – pareiškė jis.

Pastoriaus įraše, kuris sulaukė 14 000 „patinka“ paspaudimų, buvo įdėta nuotrauka, kurioje jis ir Clayton laiko didelę, nusidėvėjusią Bibliją. Pasak Bažnyčios vadovų, komentarų skiltyje vartotojai dėkojo Dievui už šį liudijimą, o kai kurie meldėsi, kad jų pamestos Biblijos taip pat ką nors atvestų pas Kristų.

Dievas panaudojo mano seną, netvarkingai prirašytą Bibliją, kad išgelbėtų šio vaikino gyvenimą.

„Mano Biblija, kurią paauglystėje vartydavau valandų valandas per dieną, kurią pasiėmiau su savimi į Biblijos koledžą, kuri buvo pilna užrašų ir prisiminimų apie laiką, praleistą su Tėvu, buvo pavogta prieš mums persikeliant iš valstijos“, – rašė vienas vartotojas. „Aš taip ilgai gedėjau tos Biblijos… Nuo apreiškimo ašarų išmarginti puslapiai, eilutės, kurias galėjau atsiversti iš atminties. Vieno žmogaus liudijimas yra kito žmogaus pranašystė! Niekada nesu girdėjęs tokios panašios istorijos ir su jauduliu tikiu dėl panašios baigties!“

„Be galo patinka, kaip Dievas naudojasi mūsų netobulumu, kad paliestų kitą žmogų. Jei ką nors pametėte, nesijaudinkite dėl to, pasitikėkite, kad Dievas žino, kur tai yra, ir tai nėra prarasta!“ – teigė kitas vartotojas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte