Vokietijos Katalikų Bažnyčia nenori atsisakyti viešų pamaldų per Velykas

ŠaltinisGYVENU.DE

Vokietijos Katalikų Bažnyčia nieku gyvu nenori atsisakyti viešų pamaldų per Velykas. Toks kanclerės Angelos Merkel ir žemių premjerų prašymas nustebino, tviteryje rašė Vokietijos vyskupų konferencijos pirmininkas Georgas Bätzingas, kurį cituoja zeit.de.

Velykos, anot jo, yra svarbiausia krikščionių šventė. „Per Kalėdas parodėme, kaip atsargiai galime švęsti Mišias. Nenorime to atsisakyti ir per Velykas. Kalbėsime apie tai“, – teigė G. Bätzingas.

Vokietijos evangelikų bažnyčios tarybos pirmininkas Heinrichas Bedfordas-Strohmas pareiškė: „Viršūnių susitikimo sprendimas mums buvo labai netikėtas, nes tai svarbiausia krikščionių šventė. Mes kanclerės paskelbtuose pokalbiuose aiškinsimės, kodėl nepakanka pasiteisinusių  higienos apsaugos priemonių, kurias taiko visos šalies bažnyčios per pamaldas. Tada savo institucijose spręsime, kaip reaguoti į prašymą“.

A. Merkel ir žemių premjerai iki vėlaus pirmadienio vakaro užsitęsusiame susitikime sutarė prašyti religinių bendruomenių per Velykas atsisakyti viešų pamaldų.

Iki šiol bažnyčios manė, kad per Velykas galės aukoti Mišias laikydamosi apsaugos nuo viruso taisyklių.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte