Virš Kijevo žmonės teigia matę angelus – Ukrainos graikų apeigų katalikų vadovas

Ukrainos graikų apeigų Katalikų Bažnyčios vadovas kovo 4 d., penktadienį, sakė, kad „daug žmonių“ matė „švytinčius angelus virš Ukrainos žemės“. Didysis arkivyskupas Sviatoslavas Ševčiukas vaizdo pranešime papasakojo apie ukrainiečių pasidalinimus.

Ukrainos sostinės Kijevo globėjas yra šv. Mykolas Arkangelas. „Čia, Kijeve, žinome, kad mūsų miesto globėjas yra arkangelas Mykolas, kuris šūksniu „Kas yra kaip Dievas?“ nubloškė į bedugnę Liuciferį – tą, kuris sukilo prieš Dievo tiesą ir vadovavo velniškosioms kariuomenėms“, – pasakojo Bažnyčios vadovas.

„Šiandien matome, kad arkangelas Mykolas kartu su visa dangaus kariuomene kovoja už Ukrainą. Labai daug žmonių iš visos Ukrainos kreipiasi į mane sakydami, kad matė virš Ukrainos žemės švytinčius angelus“.

Jis pridūrė: „Šiandien mes meldžiamės: šv. Mykolai Arkangele ir visos Dangaus Galybės, kovokite už Ukrainą! Nuverskite tą velnią, kuris mus puola ir žudo, neša niokojimą ir mirtį!“

Socialiniuose tinkluose žmonės dalinosi nuotraukomis, kuriose neva matyti debesų dariniai virš Kijevo, primenantys angelus.

Miesto sąsajos su šv. Mykolu Arkangelu siekia viduramžius, kai šis šventasis buvo vaizduojamas ant Kijevo Rusios didžiųjų kunigaikščių antspaudų.

Sostinės herbe pavaizduotas Arkangelas su liepsnojančiu kalaviju ir skydu, o šventojo skulptūra stovi prie Aukso vartų Nepriklausomybės aikštėje.

Ankstesnių karų metu buvo taip pat pranešama apie angelų regėjimus. Plačiai paplitęs pavyzdys – Monso angelas, kuris, kaip teigiama, saugojo britų karius per Pirmojo pasaulinio karo mūšį prie Monso Belgijoje 1914 m. Nepaisant menkų įrodymų, ši istorija sudomino britų visuomenės vaizduotę, ir vis dar kelia susidomėjimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

11 KOMENTARAI

 1. šv. Mykolai Arkangele ir visos Dangaus Galybės, kovokite už Ukrainą! Nuverskite tą velnią, kuris mus puola ir žudo, neša niokojimą ir mirtį!“

 2. Šv. Kazimierai: Vesk, Rodyk Kelią Ir Užtark!!!
  neužmiršti Rožinio maldos galios ir labai gerai žinoti,
  kad Jėzus jau nugalėjo bet kurį blogį,
  įskaitant karą!
  šv. Kazimierai: vesk, rodyk kelią ir užtark!

  • Šv Kazimierai kartu su arkangelo Mykolu padėk Ukrainai ir visam pasauliui sustabdyti blogį ir vaduok Ukrainą ir pasaulį iš pikto gniaužtų.Amen.

  • Tačiau tai ką matė daug žmonių, gal vis tik yra neeilinis įvykis? Na, galiausiai, duok nuorodą apie kokią foto tu kalbi, kad galėtume ir mes palyginti. Jei neduosi tos nuorodos, tai esi pats tikriausias „fake news“.

   • Nuoroda straipsnyje, pasieiskok. Ir jau ne karta ta nuotrauka cirkuliavo tarp davatku.
    Gal jau gana to fanatizmo Ukrainos tema..

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte