Vilniaus kunigų seminarija kviečia sužinoti daugiau apie sinodą

Vilniaus kunigų seminarija vasario 3 d. kviečia sužinoti daugiau apie sinodą.

„Kas yra sinodas ir sinodiškumas? Kiekvienas iš mūsų uždavėme šį klausimą sau ir norėjome sužinoti, kas tai yra ir ką tai reiškia konkrečiai man? Maloniai kviečiame vasario 3 d., 10:00 val. Vilniaus kunigų seminarijoje atrasti atsakymą ir pagilinti žinias apie sinodą”, – dalinamasi kvietime.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

23 KOMENTARAI

 1. Gal nebereikia kalbėti, nes matome vaisius. Ir tai, turbūt, dar ne pabaiga. Na, nebent būtų paliestas klausimas, kodėl prieš priimant FS sinodinėje Bažnyčioje nebuvo konsultuotasi su vyskupais. Pavargom nuo veidmainystės ir kalbėjimo apie nieką.

 2. Bergoglio sinodas – maištas prieš Dievą, priešgyniavimas Šventajai Dvasiai. Kard. Miuleris pasakė, kad “visas sinodas buvo skirtas LGBTQ legalizavimui Bažnyčioje… Jie teigė, kad dabartiniu metu Šventoji Dvasia apreiškė naują žinią, jog homoseksualūs aktai ir jų laiminimas yra gėris… Tai yra piktnaudžiavimas Šventąja Dvasia, siekiant įvesti Šventajam Raštui visiškai priešingas doktrinas… Ši homoseksuali LGBT ideologija yra antikrikščioniška… Didžiausia Bergoglio ir sinodo apgavystė yra tai, kad jie savo Bažnyčios naikinimo veiklą neva grindžia “Šventosios Dvasios įkvėpimu”.

  • Niekaip nesuprasdavau, kodėl pranciškus dar prieš pradedant sinodą vis kalbėdavo, kad reikia rengti sinodą ir klausyti kur Šventoji Dvasia nuves Bažnyčią.
   Jau nuo tada pratino visus prie tos minties, kad atėjus metui meluoti apie naująją Šventosios Dvasios žinią visi jau būtų prinokinti šiai “žiniai”.
   Be to pasižiūrėkite kokia sinode yra varoma propaganda šia tema. Nuolat mokinama įsiklausyti į Šventosios Dvasios vedimą. Apie šią naują praktiką pakiliai laikmetyje pasakojo ir vyskupas Jurevičius.
   Kodėl nestudijuojamas Šventasis Raštas, bet gaudomos kažkokios kosmoso bangos, kurios kažkokiu šamanišku būdu perduoda nurodymus įteisinti homoseksualizmą?
   Ir kas čia per absurdas, kad naujieji pranciškaus dvasių nurodymai prieštarauja Šventajam Raštui ir visiems iki šiol buvusiems apsireiškimams. Kyla klausimas, ar anksčiau Šventajame Rašte ir visuose ankstesniuose apsireiškimuose neveikdavo Šventoji Dvasia, arba jei veikdavo, tai gal Ji tuomet tiesiog ėmė, apsigalvojo ir pakeitė kryptį?

  • Kardinolas Muleris irgi turi savo sąskaitų, nebūkime naivūs. Kitaip tektų patikėti, kad jis išsikraustė iš proto. Kaip buvęs kongregacijos vadovas jis geriau nei bet kas žino, kad draudžiama viešai organizuoti nepritarimą magisteriumo dokumentui. Jei pačiam Miuleriui vadovaujant kas nors būtų viešai kaltinęs popiežių erezijomis, kaip mat būtų ir nuo pareigų nuėmęs, ir nutildęs. Bet jam pačiam, mat, taisyklės negalioja.

   • Jei pranciškau vertybės yra priešingos Šventajame Rašte apreikštoms tikėjimo tiesoms, tai ne tik kad Kardinolo, bet kiekvieno tikinčiojo pareiga yra nesutikti su tokiomis erezijomis.

   • pranciškus nėra laisvas nuo nieko nepriklausantis paskaitininkas. Jis turi laikytis Šventojo Rašto tiesų ir katalikų Tikėjimo doktrinos. Jo veiksmai ir kalbos turi atitikti čia esančius kriterijus. Jei pranciškus šių dalykų nesilaiko, tai yra normalu, kad sulaukia kritikos.
    Lyginant su pranciškaus nukrypimo mąsteliu, sakyčiau, kad kritika jam dar yra pernelyg švelni. Jei pranciškus tiesiai sakykime griauna Bažnyčią – tai kritika privalo būti tiesi, nevyniojant į vatą, adekvati jo veiksmams.

 3. Jau gana tų burbulų pūtimų.Jie labai panašūs į tarybiniais laikais partijos suvažiavimų nutarimus , kur viskas priimama vienbalsiai, kad diskutuoti toliau – tik veltui gaišti laiką.

 4. kaip su dideliu užsidegimu svarstydavo TSKP XXII suvažiavimo medžiagą, aptardavo kolektyvuose, vykdavo pasisakymai.
  Kaip žinoma, geriausias būdas formuoti “reikalingą” žmonių nuomonę yra leidimas jiems tik tam tikromis temomis ir skatinti plačias diskusijas tomis temomis.

  • Netiesa. Kalbėtis ir kalbėjimąsi organizuoti – žmogiška ir žmoniška praktika. Galite gyventi su niekuo nesikalbėdamas, burbėdamas sau pakampėse ir komentaruose, bet Bažnyčia neturėtų tapti nežmoniška, nesikalbanti, murmanti. Sinodas – normalu. Plaukia tiesiai iš Sandoros. Dievas kalbasi su mumis, o tarpusavyje kalbėtis nenorim?

  • Tu jau atsilikai nuo gyvenimo. Sita apie laiziakus tik vaiku zaidimas, palyginus su kita jo knyga apie orgazmus ir sunkiaja pornografija.

 5. Pridurčiau. Mes einame išpažinčių pas juos. O kur eina paslaptis? Kur? Klebonai nedirba su žmonėmis. Jie tingi į maldos grupeles nueiti ir būti kapelionais. Tingi neva laiko neturi. Juk neaukoja Mišių po 14 valandų.

 6. visur briedas, kažkokia nesąmonė, atrodo, kad vyksta visuotinis nupušimas …

  ar apskritai kas nors kam nors įdomu, ar visiems VISKAS po..ch..i?

  ŽMONĖS, IKI KUR NUSIRITOME?

  NEGI NEBIJOME PRAGARO, NEGI IŠ TIESŲ NESUPRANTAME KAS VYKSTA …?

  O JEI SUPRANTAME, TAI KO LAUKIAME???

 7. Lryte raso kad vyskupelis skrido ne ekonomine klase,bet verslo. Gerai kad senai nebeaukoju romos baznyciai.Netikiu ir nepasitikiu.

 8. Bet man girdeta, kad ne taip retai buna galimybe ar tiesiog – persodina skristi is ekonomines klases i verslo klase. Be to, jau galejo ekonomines klases bilietu ir nebuti, o tik verslo klases. Arba paskutines minutes labai papigintas bilietas , o laisva vieta -tik verslo klaseje. Tiesiog kad skrido – tai ne per labai ka irodo. Nesigincinu ir apie finansinius vyskupo sprendimus ne ka ismanau, Kita vertus – skrisdamas gali ju, tureti ir darbu, ir nenoreti, kad kas per peti ten matytu, arba nenoreti sedeti susispaudus uzpakaliais trintis su kokiu storu vyru arba su stora moterim… Dar ir nestori – buna, kad tik vienas dviejose kedese issitenka, o antram jau vietos nera, kur detis. Be to buna, kad kitus skrendant pykina, tai pavyzdziui, nesinori kankingis ir bijot kita ap…, arba buti ap…..m. Rekomanduoju laikytis sveikos gyvensenos, bet ne visada taip lengva visa ta sukontroliuot..

   • Vilniaus arkivyskupija paaiskino, kad Grusas yra Europos vyskupu organizacijos pirmininkaujantis, del darbo daznai skraido ir skraido daugiausia ekonomine klase , ir tuos skrydzius jam dazniausiai apmoka darboviete Europos vyskupu ta organizacija. Skrydziu kompanijos uz skrydzius zmonems duoda tasku, tuos taskus gali iskeisti i nemokamus ar su nuolaida skrydzius, ta Grusas ir daro. Tik kai skrenda i Vyskupu organizaciju pirmininku susirinkima Amerikoje – skrenda verslo klase, nes po skrydzio is karto be poilsio turi vykti i tu vyskupu viso pasaulio organizaciju pirmininku posedi ir ten dirbti.

  • visada skrendu tik biznio klase, ir kas čia tokio. Snargleliai, nieko nesuprantantys ir lėktuvo nematę, triukšmą sukėlė

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia