Vilniaus kunigų seminarija kviečia į Pašaukimų savaitgalį

Vasario 23-25 d. Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija kviečia į Pašaukimo savaitgalį.

„Šis savaitgalis – tai gera proga susipažinti su kunigiškuoju pašaukimu ir pasiruošimu kunigystei, galimybė pabūti su Dievu ir pamąstyti, kokiu gyvenimo keliu Jis kviečia eiti. Taip pat nors trumpam atsitraukti nuo gyvenimo šurmulio bei nuolatinio bėgimo tam, kad tas dienas skirtute Dievui ir atpažintumėte savo pašaukimą, kurį Dievas jums dovanoja”, – skelbia aprašymas.

Rekolekcijų pradžia – vasario 23 d., 18.00 val.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

  • Jis lyg ir be dantu, kam tyciotis? Braukylos homoerotika idomesne, jo Mantukas visgi nesugrizo i seminarija. Rado kita, turtingu ukininku is Musninku? Be to i seminarijas eina ir dvasines klipatos.

 1. Tas išsižiojęs tikras žemaitis. Ateitis bus. Kažin kas įvyko, kad Mantas metė seminariją? Ir kodėl Braukyla vis minimas. Kas ten įvyko? Tikiuosi nėra rimta.

  • Mantukas sudege geju orgijoje pacioje klebonijoje, teko tris salinti lauk, tiesa diakona paliko. Dabar anas barzda nesioja, matyt kad nepazintu?

   • Juokingai skamba klebonijoje. Juk klebonija vieša vieta, kur daug kas ateina. Net tris pašalino? Tai kur yra teologiją studijuojančią protas? Ar nemokama apie dorybės? Ką veikia dėstytojai, kad nieko nepaaiškina studentams, kas galima kas ne?

   • Klebonija nera viesa vieta, ten ateina joje gyvenantys, kunigai, diekonai, klierikai, ateinanti virtuves seimininke, jeigu tokia yra. Nusideti galima bet kur, takart paisdykavo, kazkas paskunde ir baigesi linksmybe. Tiesa kai kam is ju paliko galimybe sugrizti po ilgesnes pertraukos.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte