Vilniaus arkivyskupijos kunigui Vidmantui Rudokui įteiktas apdovanojimas už nuopelnus tautinėms mažumoms

Rugsėjo 27 d. Vilniaus arkivyskupijos kunigui Vidmantui Rudokui už tarpkultūrinio dialogo stiprinimą ir humanistinių vertybių visuomenėje ugdymą įteiktas Tautinių mažumų departamento prie LRV Sidabro garbės ženklas „Už nuopelnus“.

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės kasmet pagerbia asmenis, įteikdamas garbingus apdovanojimus, už indėlį ir ypatingus nuopelnus Lietuvos tautinių mažumų kultūrai ir jos išsaugojimui, už iniciatyvas, inspiruojančias visuomenę pozityviai veiklai tautinių mažumų srityje, už asmeninę atsakomybę, kuriant nediskriminacinę aplinką.

Rugsėjo 27 d. Tautinių mažumų departamentas prie LRV sukvietė į šventę Vilniaus miesto Rotušėje tautinių bendruomenių atstovus, kultūros ir švietimo darbuotojus – visus, brandinančius ir turtinančius Lietuvą daugiakultūriškumu ir pagarba tautinei įvairovei, pasididžiuoti ir pasidžiaugti 2019 ir 2020 metais vykdytomis veiklomis.

Aukščiausi Tautinių mažumų departamento apdovanojimai – didieji, aukso ir sidabro garbės ženklai „Už nuopelnus“, Departamento vardiniai laikrodžiai, premijos, atminimo dovanos ir padėkos raštai buvo įteikti Lietuvos tautinių mažumų atstovams, mokslininkams, švietimo darbuotojams ir tarpkultūrinį dialogą plėtojantiems visuomenininkams. Dėl pandeminės situacijos dalis apdovanojimų buvo perduoti arba įteikti jau vykusiuose renginiuose.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

 1. sveikinu kun. V.Rudoką su garbingu jo darbų įvertinimu. Telaimina Jus Viešpats Dievas. Tęskite savo pradėtus darbus ir nesidairykite į lojančius šuniukus. Tegul pavyduoliai nusigraužia sau alkūnes.
  Tik stiprus žmogus gali vykdyti Dievo valią šioje sumaišties aplinkoje.

  • Asd su juo kartu nebuvai sovuetiniame desante, nesiksi kartu, ir negyvenai seminarijoje, todel susidek savo nuomone i trikampi ir susi. Jo bra Eigantui tai nieko nedave. Matyt ne chalujus.

 2. nepainiokite savo jaunystes nuoskaudu su kunigo darbu ivertinimu – tai du skirtingi dalykai. O mums, skaitytojams visai nereikia skaityti jusu zirzimo ir kazkokiu uzuominu. Baikite pats save kankinti isizeidimais, tiek ilgai nesiotis nuoskaudas. Eikite atleidimo keliu ir palikite tai Dievo teismui.

  O dabar tik galime pasidziaugti kun. V.Rudoku ir jo darbu ivertinimu. Sekmes jam!

  • Nera kuo dziaugtis , kokie cia nuopelnai, kam, ar lenkams? Uztai gavo blekute, gales kaip breznevas nesiotis, jis tada su rusais draugavo, tikras lietuvis, o mano senelis, kartu su Vanagu kariavo su okupantais.

 3. Neinformatyvus straipsnėkas. Galėjo gi išvardyti apdovanotojo kunigo nuopelnus, ne visi jį pažįsta ir žino, kur jis kunigauja.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis