Vilniaus arkivyskupas sveikina sostinę su gimtadieniu

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sveikina Vilnių su 700-uoju gimtadieniu. Arkivyskupijos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje jis trumpai pasidalino prisiminimu, kaip jautėsi jo tėvai grįžę gyventi į Lietuvą iš JAV.

„Kai garbaus amžiaus sulaukę tėveliai sugrįžo iš JAV gyventi į Lietuvą, automobilyje iš oro uosto mama prisiminė šiuos žodžius: Sveikas, Vilniau, mano mieste, Pasiilgau aš Tavęs, Bet štai linksma vėl sugrįžtu, Džiaugsmas ima vis mane“, – pasakoja G. Grušas.

„Sveikinkime Vilnių, mūsų miestą, 700-ojo gimtadienio proga! Tegul džiaugsmas būna kiekvieno Vilniaus gyventojo ir miesto svečio nuolatinis palydovas. Dieve, laimink Vilnių, Vilniaus gyventojus ir svečius“, – sostinę su gražiu jubiliejumi sveikina Vilniaus arkivyskupas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

    • bet tada pagal sąžinę – pelną turėtume atiduoti USA, kadangi, kaip siulote, kad už mus už mus jie viską darytų, – siulyčiau taip negalvoti ir kuo greičiau atsisakyti sovietizmo, kaip mūsų nusigyvenusieji buvo išmokyti – jog valdžia turi duoti…nėra kur pasiskųsti ir t.t. neverta šaipytis iš kitų – tai nieko gero neduoda.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte