Venesueloje krikščionys buvo užpulti peiliais ir priversti valgyti Biblijos lapus

Iš Venesuelos pranešama, kad vasarį ginkluota su gobtuvais galvas prisidengusi gauja įsiveržė į priklausomų asmenų reabilitacijos centrą. Tuo metu reabilitacijos centre buvo Libertadoro miesto Meridos valstijos (Venesuelos vakarai) evangelinių krikščionių bažnyčios parapijiečiai.

„Jie uždengė mums veidus ir pradėjo mus daužyti bei badyti“, – sakė viena auka. – „Jie išpjaustė kryžius ant mūsų kūnų ir privertė valgyti Biblijos lapus“.

Keli krikščionys per išpuolį buvo sunkiai sužeisti, įskaitant šonkaulių ir galūnių lūžius. Visi nukentėjusieji buvo hospitalizuoti, o šiuo metu jie yra gydomi slaptoje vietoje, nes jiems ir toliau grasinama.

Yra manoma, kad išpuolį įvykdė „colectivos“ – įvairių Venesuelos vyriausybę palaikančių organizacijų nariai, kuriems pritaria Nicolo Maduro vyriausybė.

Jie reiškia savo lojalumą dabartinei vyriausybei ir dažnai naudoja prievartines represijas prieš tuos, kurie priešinasi Maduro režimui.

Tai rodo, kad Venesuela tapo diktatoriška narkovalstybe, kuri aršiai priešinasi bažnyčios vykdomam narkomanų reabilitacijos darbui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis