Varšuva: baltarusių olimpietė K. Cimanouskaja saugoma lenkų diplomatinių tarnybų

ŠaltinisBNS

Baltarusių olimpietė Kryscina Cimanouskaja, trečiadienį atskridusi į Varšuvą, yra saugoma lenkų diplomatinių tarnybų, ketvirtadienį Lenkijos radijo eteryje sakė viceministras Marcinas Przydaczas (Marcinas Pšydačas).

Anot jo, šiuo metu sportininkė yra „saugioje vietoje ir ilsisi – tam ji turi visas teises po visų tų problemų ir kelių įtemtų dienų“. 

„Ji taip pat laukia sutuoktinio, kuris, kaip mes tikimės, greitai pas ją atvyks. Vėliau ji spręs, ką daryti toliau“, – sakė lenkų viceministras.   

Trečiadienį Varšuva išdavė humanitarinę vizą K. Cimanouskajos vyrui Arsenijui Zdanevičiui, kuris iškart po žmonos sprendimo negrįžti į Baltarusiją iš Tokijo olimpiados išvyko į Ukrainą. 

Tikimasi, kad vėliau ketvirtadienį K. Cimanouskaja surengs spaudos konferenciją. Šiuo metu britų visuomeninis transliuotojas BBC taip pat ruošia eteriui interviu su šia sportininke. 

Iki praeito savaitgalio buvusi beveik visiškai nežinoma 24 metų sprinterė sekmadienį atsidūrė Tokijo olimpines žaidynes supurčiusio didelio skandalo centre, kai paaiškėjo, kad baltarusių olimpinė komanda bandė prievarta ją išsiųsti namo, kai ji viešai sukritikavo savo trenerius, esą užregistravusius sportininkę dalyvauti estafetės rungtyje jai to nežinant.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis