Valdas Vasiliauskas. Apie seksizmą ir lygias galimybes

Skęstanti vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė (o įkandin ir ją aptarnaujanti „valdžiasklaida”) bando griebtis gelbėjimo šiaudo – lygių galimybių skydo, apkaltindami generolą Ričardą Pocių seksizmu (t.y. nepagarbiu požiūriu į moterį ministrę).

Bet čia lytis niekuo dėta. Juk prieš A.Bilotaitę šiai pačiai sudėtingiausiai ministerijai vadovavo Rita Tamašunienė. Ir gražuolė vidaus reikalų ministrė puikiai tvarkėsi, geriau už daugelį jos pirmtakų vyrų, ją gerbė visi šilto ir šalto regėję statutinių tarnybų vadovai generolai, neišskiriant ir generolo R.Pociaus.

Tad problema kilo ne dėl lyties, bet dėl vadovo intelekto , kultūros, išsilavinimo, gabumų, kompetencijos galimybių

Tad problema kilo ne dėl lyties, bet dėl vadovo intelekto , kultūros, išsilavinimo, gabumų, kompetencijos galimybių. Ir šiuo atžvilgiu žmonės niekad nebuvo ir nebus lygūs. Ir A.Bilotaitė tai akivaizdžiausiai įrodė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Stebiuosi, kad Tamsta randate, ko stebėtis. Juk akivaizdu. Beje, buvusioji yra tikra, nesusikausčiusi ir moteriška gražuolė. Be to, protinga.

  2. Ką tobulai įsisabačinę šios vados „ministrai” – tai insinuacijų, užuominų, šmeižtų, paskalų platinimo technologijas. Kegebe metodų paveldas gerose rankose

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte