V. Zelenskis sako, kad Rusija bus nugalėta, kaip buvo nugalėtas nacizmas

ŠaltinisBNS

Prezidentas Volodymyras Zelenskis pirmadienį, Europai minint Antrojo pasaulinio karo pabaigą, pažadėjo, kad Rusijos pajėgos Ukrainoje bus nugalėtos taip, kaip Antrojo pasaulinio karo metais buvo nugalėta nacistinė Vokietija.

„Visas senas blogis, kurį šiuolaikinė Rusija sugrąžina, bus nugalėtas, kaip buvo nugalėtas nacizmas“, – sakė V. Zelenskis vaizdo pareiškime, stovėdamas prie karo memorialo.

„Kaip tada kartu naikinome blogį, taip ir dabar kartu kovojame su panašiu blogiu“, – pridūrė jis.

1945 metų gegužės 8-ąją nacistinė Vokietija pasidavė Sąjungininkų pajėgoms, ir šią dieną Europa mini Antrojo pasaulinio karo pabaigą. Tuo tarpu Rusija ją mini gegužės 9-ąją.

V. Zelenskis sakė, kad pateikė parlamentui įstatymo projektą, pagal kurį gegužės 8-ąją Ukrainoje būtų oficialiai minima Antrojo pasaulinio karo pabaiga

V. Zelenskis sakė, kad pateikė parlamentui įstatymo projektą, pagal kurį gegužės 8-ąją Ukrainoje būtų oficialiai minima Antrojo pasaulinio karo pabaiga, o gegužės 9 dieną švenčiama Europos diena, taip dar labiau atsiribojant nuo Maskvos.

Jis sakė, kad Kremlius yra atsakingas už „agresiją ir aneksiją, okupaciją ir deportaciją, masines žudynes ir kankinimus“.

„Į visa tai bus atsakyta mūsų pergale – Ukrainos ir laisvojo pasaulio pergale“, – pabrėžė V. Zelenskis.

Kreipimasis nuskambėjo praėjus kelioms valandoms po to, kai Ukrainos pajėgos pareiškė numušusios 35 Rusijos paleistus atakos dronus. Pranešta, kad Kyjive buvo sužeisti penki žmonės.

Pietinio Odesos regiono pareigūnai pranešė, kad per antskrydį pataikyta į sandėlį, ten buvo sužeisti trys žmonės.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. mokslininkų pastebėjimai apie žmonių pasiskirstymą į tam tikras grupes 21 a.yra tokie.Žmonės parazitai,kurie naudojasi kitų,prieš mus gyvenusių ir dabar kuriančių žmonių gėriu ir ne tik nepadėkoja,tačiau kuriančius,darbščius žmones žemina,niekina,o rusų sovietai, fašistai,putinistai,nacistai…dar ir žudo.Antra rūšis ypač paplitusi vakaruose,-tai vartotojai,kurie ramia širdimi vartoja,naudojasi ir niekada net nesusimąsto,kad reiktų gerbti, pasakyti ačiū ar patiems kažką atsidėkojant sukurti,atsiteisti…na,ir krikščionys arba tiesiog tikintys,idealistai,kuri jaučia dėkingumą ir stengiasi atsidėkoti artimui,padėti nuskriaustam,įprasminti išėjusių atminimą ir darbus ,padėti rimtus gėrio pamatus ateityje gyvensiantiems …

    • Užsiminėte apie korupciją – ir prisiminiau vieną indų/britų rašytojo Salmano Rushdie personažą – Pilū Dūdhvalą su jo ,,šmėkožkėmis”: šis apskurus vertelga imdavo valstybės dotacijas vien popieriuose egzistuojančioms savo ožkų bandoms: ,,Ir, kaip matote, šios popieriuose surašytos bandos yra nematomos – priešingai matomosioms, kurios. kaip matote, yra matomos.”

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte