V. Čmilytė-Nielsen neturi informacijos apie galimas riaušes rugsėjo 10-ąją

ŠaltinisBNS

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako neturinti informacijos apie galimas riaušes prie Seimo rugsėjo 10-ąją, per dar vieną būsimą protesto akciją.

„Tokios informacijos aš neturiu“, – žurnalistams po neformalaus pasitarimo Seime sakė parlamento vadovė.

Ji patvirtino, kad Seimą rugsėjo 10-ąją planuojama aptverti tvora, apie tai šią savaitę pranešė ir policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Taip, tai yra planuojama“, – teigė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo pirmininkė parlamento kiemelyje pirmadienį planuoja susitikti su būsimo protesto organizatoriais Raimondu Grinevičiumi, Artūru Orlausku ir Algimantu Rusteika.

Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas teigė, kad visiems galimiems scenarijams – net ir galimoms riaušėms – yra rengiamasi, situacija kontroliuojama.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen
Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen / BNS nuotr.

„Visi scenarijai svarstomi. Yra įvairių scenarijų, bet pasirengimas aukščiausio lygio, sąveika tarp institucijų užtikrinta, algoritmai aiškūs – taip kad viskas kontroliuojama“, – žurnalistams Seime teigė parlamentaras.

Apie 5 tūkst. žmonių rugpjūčio 10 dieną buvo susirinkę prie Seimo Vilniuje išreikšti nepritarimą Vyriausybės planuojamiems ribojimams, skirtiems imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms. Protestas peraugo į riaušes, jų dalyviai blokavo išėjimus iš parlamento rūmų, mėtė į pareigūnus butelius, signalines raketas, prieš protestuotojus panaudotos ašarinės dujos, sulaikyta keliasdešimt asmenų.

Dar viena protesto akciją sostinės centre ruošiamasi surengti rugsėjo 10-ąją, Vilniaus savivaldybė kitą savaitę žada iš naujo svarstyti, ar išduoti leidimą renginiui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis