Ukrainos nacionalinę “Eurovizijos” atranką laimėjo daina apie Mergelę Mariją ir Motiną Teresę

Daina, su kuria dainininkės Jerry Heil ir reperės Alyonos Alyonos duetas iš Ukrainos vyks į “Euroviziją”, yra “Teresa&Maria”.

Pagal žiūrovų ir žiuri balsavimo rezultatus duetas surinko 21 tašką. Tai buvo paskelbta vasario 4 d. per tiesioginio žiūrovų balsavimo rezultatus nacionalinės atrankos transliacijos metu “Youtube” kanalu “Eurovision Ukraine official”.

Kūrinys anksčiau buvo kritikuojamas dėl dainos nuorodos į “prieštaringai vertinamą Motinos Teresės įvaizdį”. Priedainyje girdisi žodžiai: “Mama Teresė ir Mergelė Marija yra su mumis. Basos vaikščiojo žeme tarsi ašmenimis”.

Jerry Heil pareiškė, kad nepaisant dainoje esančių Motinos Teresės ir Mergelės Marijos įvaizdžių, tai nėra biografinis pasakojimas, nes kai ką nors pavadini Motina Terese, turi omenyje, kad tai geras ir nuoširdus žmogus.

Būtent tokiais simboliais paremta daina “Teresa&Maria”. “Noriu pabrėžti, kad mes ne dainuojame apie Motiną Teresę. Ji, kaip ir Mergelė Marija, šioje dainoje pasitelkta kaip simbolis”, – apibendrino Jerry Heil.

Alyona Alyona teigia, kad pagrindinė dainos prasmė slypi eilutėse “visi šventieji gimė kaip žmonės”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

  1. Jau nebeįdomi. Tiesiog kartojimas tos įdomiai atrodžiusios jų grupės… Gal būtų geriau apie Viltį padainavę. Dėl savų…

    • Gerai ir taip. Visuomenėj nemažai bedievių ir per daug dainų, kur dainuojama apie tuštybes. Daina stipriai užkabinanti už širdies tokiu neramiu metu mums visiems. Man šiurpuliukai per kūną eina kaskart beklausant šios dainos, net norisi eiti pasimelsti. Iš naujo permąstai Marijos ir šventųjų gyvenimus- atsidavimą Dievui priimant net kančias iš Dievo.Reiškia daina nėra bloga.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte