UEFA uždraudė vaivorykštės spalvų reklamas Rusijos ir Azerbaidžano stadionuose

ŠaltinisAP-BNS

Europos futbolo federacijų asociacija (UEFA) penktadienį uždraudė per Europos futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynes Rusijoje ir Azerbaidžane stadionuose rodyti reklamas vaivorykštės spalvų tema, remdamasi šių šalių įstatymais.

UEFA pabrėžė, kad rėmėjų reklamos turi atitikti vietos įstatymus, „ir suprantame, kad taip nėra Baku ir Sankt Peterburge“.

Vaivorykštės spalvų vėliavos, transparantai ir reklamos per Europos futbolo čempionatą, turėjusį vykti pernai bet atidėtą dėl koronaviruso pandemijos, tapo opia politine tema. Visuose septyniuose stadionuose, kuriuose vyko aštuntfinalio rungtynės, buvo demonstruojama vaivorykštinių simbolių, reiškiant palaikymą LGBT bendruomenės teisėms.

Rusija ir Azerbaidžanas aštuntfinalio rungtynių neorganizavo.

UEFA nurodė palaikanti „tolerancijos ir pagarbos įvairovei žinutes“, bet taip pat atmetė Miuncheno valdžios prašymą nušviesti savo stadioną vaivorykštės spalvomis per Vokietijos ir Vengrijos rinktinių rungtynes.

Asociacija pridūrė, kad vienas iš jos rėmėjų naudos vaivorykštinę simboliką per ketvirtfinalio rungtynes Miunchene ir Romoje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis