UEFA tiria incidentą dėl vaivorykštės spalvų vėliavos konfiskavimo iš sirgalio Baku

ŠaltinisAFP-BNS

Europos futbolo federacijų asociacija (UEFA) šeštadienį pranešė tirianti Baku stadione įvykusį incidentą, kai stiuardai iš danų sirgaliaus konfiskavo vaivorykštės spalvų vėliavą prieš prasidedant Danijos ir Čekijos „Euro 2020“ ketvirtfinalio rungtynėms.

Naujienų agentūros AFP paskelbtose nuotraukos matyti, kaip du stiuardai konfiskuoja vaivorykštės spalvų vėliavą, kuria žiūrovas mojavo palaikydamas LGBT bendruomenę.

„UEFA niekada nenurodė stiuardams Baku – ar bet kuriame kitame stadione – konfiskuoti tokias vėliavas“, – sakoma UEFA naujienų agentūrai AFP atsiųstame pranešime.

„Šiuo metu tiriame, kas nutiko, ir, žinoma, susisieksime su UEFA delegatu, UEFA saugumo pareigūnu ir vietos institucijomis, kad viską išsiaiškintume“, – priduriama pranešime.

„Pradinė informacija, kurią gavome, rodo, jog minėta sirgalius buvo gerokai neblaivus ir kai kurie vietos aistruoliai jo atžvilgiu ėmė elgtis agresyviai“, – pridūrė UEFA.

„Stadiono stiuardai įsikišo ir leido sirgaliui likti, nepaisant jo būklės“, – priduriame pranešime.

Tai buvo dar vienas incidentas turnyro metu kilusių incidentų virtinėje.

Prieš Vokietijos rungtynes ​​su Vengrija UEFA nepatenkino Miuncheno mero prašymo vaivorykštės spalvomis apšviesti areną „Allianz“, be to, rėmėjams buvo uždrausta rodyti vaivorykštės spalvų reklamas Rusijos ir Azerbaidžano stadionuose.

UEFA pareiškė: „Vaivorykštės spalvų vėliava yra simbolis, įkūnijantis pagrindines UEFA vertybes, propaguojantis viską, kuo tikime – teisingesne ir lygiateisiškesne, visiems tolerantiška visuomene, o UEFA pasirūpino, kad vėliava būtų grąžinta sirgaliui.“

Danija laimėjo mačą Azerbaidžane rezultatu 2:1 ir trečiadienį „Wembley“ stadione Anglijoje pusfinalio rungtynėse susitiks su šios šalies rinktine.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis