Tūkstančius piligrimų pritraukę afroamerikietės vienuolės palaikai dabar eksponuojami po stikline vitrina

ŠaltinisCNA

Praėjus iškilmingai rožinio procesijai, itin gerai išsilaikęs sesers Wilhelminos kūnas šiuo metu eksponuojamas po stikline vitrina, praneša CNA. Žinia apie stebuklingai gerai išsilaikiusius palaikus į mažą kaimelį, esantį JAV, pritraukė tūkstančius piligrimų.

Afroamerikietės vienuolės Wilhelminos Lancaster (Vilhelminos Lankaster), kurios po keturių metų vis dar puikiai išsilaikę palaikai sukėlė nuostabą ir sensaciją net už atokaus Misūrio kaimo ribų, kūnas pirmadienį po iškilmingos procesijos, kuriai vadovavo jos įkurtos bendruomenės narės, atgulė ekspozicijai.

Apie 17 val. dešimtys Marijos, Apaštalų Karalienės benediktinių vienuolių seserų nešė savo įkūrėją ant pakylos aplink Efezo Dievo Motinos abatijos teritoriją, kalbėjo rožinį ir giedojo giesmes, o iš paskos sekė piligrimai.

Bažnyčia buvo pilna piligrimų, tarp kurių buvo daug kunigų ir vienuolių seserų iš kitų ordinų.

Sesuo Wilhelmina, 1995 m. įkūrusi benediktinių ordino kongregaciją, būdama 70 metų, mirė 2019 m. Tikėdamosi rasti tik kaulus, jos ordino seserys gegužės 18 d. ekshumavo palaikus, ketindamos juos perlaidoti naujai baigtoje statyti Švento Juozapo šventovėje. Visų nuostabai, seserys aptiko, kad Vilhelminos kūnas stebėtinai gerai išsilaikė. Nuo tada palaikų apžiūrėti į vienuolyną pradėjo traukti būriai piligrimų. Dėl palaikų išsilaikymo šiuo metu vykdomas tyrimas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Kai mažai tikėjimo, prasideda fetišizmo apraiškos, vedančios į stabų garbinimą. Bažnyčiai toks elgesys su mirusiosios palaikais garbės nedaro.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte