REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Krikščionys pripažinti nekaltais dėl „Insulate Britain” protesto

Krikščionys, dalyvavę protesto akcijoje „Insulate Britain”, pripažinti nekaltais

Kas yra „Insulate Britain”? Akcijos protestuotojai reikalauja, kad Jungtinės Karalystės vyriausybė iki 2025 m. pagerintų visų socialinių būstų izoliaciją, o iki 2030 m. visus būstus aprūpintų geresne izoliacija.

Trys krikščionys, 80 metų kunigas Sue Parfittas (Sju Perfitas) iš Bristolio, 37 metų Benjaminas Buse (Bendžaminas Bjusas) iš Somerseto ir 59 metų Ruth Jarman (Rut Džarman) iš Hampšyro, buvo suimti po to, kai 2021 m. spalio 1 d. dalyvavo akcijoje „Insulate Britain”, vykusioje 2021 m. spalio 1 d. Kranfordo greitkelyje.

Protestuotojai / „Christian Climate Action" nuotr.
Protestuotojai / „Christian Climate Action” nuotr.

Protestuotojai vykdydami pilietinio pasipriešinimo kampaniją ir siekdami daryti spaudimą vyriausybei apšiltinti šaltus ir nesandarius žmonių namus, ne kartą blokavo judrius kelius ir greitkelius šalyje, tačiau jų kritikai teigia, kad tokie protestai kelia pavojų gyvybei.

Taigi, trys krikščionys ir dar vienas „Insulate Britain” narys stojo prieš teismą, tačiau prisiekusieji visus keturis vienbalsiai pripažino nekaltais.

Ketvirtadienį po nuosprendžio paskelbimo kunigas S. Parfittas sakė: „Nepaisant visų aplinkybių, esu dėkingas, kad dvylika mano bendrapiliečių sugebėjo pamatyti platesnį paveikslą ir, net ir tada, kai teisėjas nurodė pripažinti mus kaltais, jie sugebėjo suprasti, kad beprecedentis laikmetis, kuriame gyvename, reikalauja iš mūsų visų išeiti iš rėmų ir priimti drąsius sprendimus. Ačiū prisiekusiesiems”.

Jis taip pat pridūrė: „Turime ir toliau stengtis, atiduoti visas jėgas ir paklusti Dievo pašaukimui.”

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte