Translytiškumą jaunimui propaguojantys „TikTok“ įrašai peržiūrėti daugiau nei 26 mlrd. kartų

2021 m. vaizdo įrašų dalijimosi socialinės žiniasklaidos programėlė „TikTok“ (toliau tiktokas) tapo pasaulyje lankomiausia, pagal interneto srautą aplenkusi net „Instagram“ ir „Snapchat“. Ši programėlė yra ypač populiari tarp paauglių ir jaunuolių, sudarančių didžiąją dalį jos naudotojų. Nieko nuostabaus, kad ji praėjusiais metais tapo ir pagrindine translytiškumo populiarumo internete vieta tarp jaunimo.

Pasak „Daily Mail“, translyčių influencerių ir jų gerbėjų skelbiamą turinį matė milijonai jaunų žiūrovų – vaizdo įrašai su grotaženkle „trans“ buvo peržiūrėti daugiau nei 26 mlrd. kartų.

Kaip pavyzdys yra viena populiari transseksuali tiktoko influencerė Bella Fitzpatrick, per mažiau nei tris mėnesius iš sekėjų surinkusi 20 000 svarų sterlingų privačiai lyties keitimo operacijai finansuoti. Devyniolikmetė turi 700 000 sekėjų ir dalinasi apie transformacijos procesą, įskaitant savo patirtį, kaip apeiti operacijos laukiančiųjų eiles.

„TikTok“ įrašas „Bet tu neatrodai kaip translytė“ / Soc. tinklų nuotr.

Dar vienas pavyzdys – 18-metė Alexas Consani, turintis daugiau nei 680 000 sekėjų. Prieš penkerius metus ji tapo žinoma, kai būdama 12 metų žurnale „Cosmopolitan“ aprašė savo, kaip translyčio modelio, gyvenimą. Viename iš jos vaizdo įrašų, kuris buvo peržiūrėtas 2,3 mln. kartų, sekėjams sakoma, kad jie yra „per vieną estrogeno tabletę nuo švytėjimo“. Švytėjimas – tai psichinis, fizinis ir emocinis pasikeitimas į gerąją pusę.

Kanale, kuriame dalyvauja influenceris Jaisonas Jowettas, rodomas transformacijos procesas ir atliekama pakeitimo operacija. Viename vaizdo įraše yra užrašas „Sekite mano gydymąsi po operacijos!“ – tai nuoroda į rekonstrukcinę krūtinės operaciją.

Kitas vaizdo įrašas prasideda žodžiais „Anksčiau buvau geras krikščionis vaikas“, o paskui parodoma transformacija į „translytį ateistą, mėgstantį tatuiruotes ir chaosą“.

„TikTok“ / Unsplash nuotr.

Pasak leidinio, tiktokas bendradarbiauja su LGBTQ organizacija „Stonewall“, kad socialinis tinklas juos reklamuotų.

„Mums didelė garbė, kad LGBTQ+ bendruomenė priėmė tiktoką kaip savo saviraiškos, švietimo, bendruomenės kūrimo ir jos džiaugsmo skleidimo platformą nuo pat pirmųjų mūsų veiklos dienų“, – sakė programėlės atstovas spaudai.

„Stonewall“ atstovas tuo tarpu žurnalistams sakė: „Mūsų turinys leidžia jauniems LGBTQ+ žmonėms sužinoti, kad jie nėra vieni su savo patirtimi.“

2020 m. buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) paskelbė, kad JAV vyriausybė ketina uždrausti tktoką, ir pareikalavo, kad programėlės savininkė iš Kinijos sunaikintų visus saugomus duomenis, kaip pranešė „The Post Millennial“.

O štai JAV prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) atsisakė D. Trumpo bandymo uždrausti tiktoką ir paskelbė, kad jo administracija pradės savarankišką programėlės patikrą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Pažiūrėkite jutube Ben Shapiro komentarus į TikTok trans turinį. Benas nuoseklus konservatyvių vertybių gynėjas turintis stiprius argumentus.

  2. faktas kad lgbt plinta ir dauginasi kaip mada. vaiku ir jaunuoliu smegenys nesugeba kritiskai ivertinti ir atsijoti pelus nuo grudu , o lgbt propagandistai tai puikiai zino ir tuo naudojasi.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte