Tiesiant barjerą pasienyje su Baltarusija žuvo ugniagesys – VRM

ŠaltinisBNS

Pasienyje su Baltarusija antradienį mirtinai susižalojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnas, pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM).

47 metų Egidijus Karla susižalojo rengiantis tiesti ir montuoti vadinamąją koncertiną, teigiama pranešime.

Iškvietus greitąją pagalbą, medikams pareigūno gyvybės išgelbėti nepavyko.

„Ši nelaimė sukrėtė mus visus. Pareigūnas žuvo vykdydamas savo pareigą, padėdamas stiprinti valstybės sienos su Baltarusija apsaugą. Dėl skaudžios netekties nuoširdžiai užjaučiu žuvusiojo šeimos narius, artimuosius ir kolegas ugniagesius gelbėtojus. Šiuo sunkiu metu ugniagesių gelbėtojų bendruomenei linkiu tvirtumo ir susitelkimo“, – pranešime cituojama vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Ministrės teigimu, žuvusio E. Karlos artimiesiems bus suteikta visokeriopa pagalba. Anot VRM, pareigūnas ugniagesiu gelbėtoju dirbo 25 metus, buvo darbštus, sąžiningas ir doras pareigūnas.

Pasak ministerijos, Lietuvos–Baltarusijos pasienyje fizinį barjerą stato Lietuvos kariuomenės ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento suformuotos brigados. Įvertinus spygliuotos tvoros rizikas, nuo šiol pasienio ruože budės paramedikai.

Fizinį barjerą pasienyje su Baltarusija nuspręsta statyti Lietuvai pastaraisiais mėnesiais susiduriant su išaugusia nelegalia migracija. Šiemet į Lietuvą per sieną su Baltarusija jau pateko per 4,1 tūkst. migrantų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Jokia valstybė neturėtų kištis į kitos valstybės vidaus politiką, jeigu tai nekelia rimto tarptautinio karinio pavojaus. Mūsų valdžia peržengė savo ribas, o atsiprašyti išdidumas jau neleidžia. Tai dabar mokėsim milijardus eurų kasmet. O užtektų tiesiog nuvažiuot ir pasikalbėt su Baltarusijos valdžia. Bet ne gi, mes demokratai, kurių šalis darosi vis labiau panaši į diktatūrą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis