„Tesla“ vadovas E. Muskas Pekine susitiko su Kinijos užsienio reikalų ministru

ŠaltinisBNS

Bendrovės „Tesla“ vadovas Elonas Muskas (Ilonas Maskas) antradienį Pekine susitiko su Kinijos užsienio reikalų ministru Qin Gangu (Čin Gangu), sakoma Kinijos ministerijos pranešime.

Qin Gangas E. Muskui pasakė, kad Kinija yra „įsipareigojusi kurti geresnę, į rinką orientuotą, teisinės valstybės principu besiremiančią ir internacionalizuotą verslo aplinką“ užsienio įmonėms, teigiama pareiškime.

Tai pirmasis E. Musko vizitas į Kiniją nuo COVID-19 pandemijos pradžios.

Balandžio mėnesį jo elektromobilių bendrovė paskelbė, kad Šanchajuje statys naują akumuliatorių gamyklą.

Balandžio mėnesį jo elektromobilių bendrovė paskelbė, kad Šanchajuje statys naują akumuliatorių gamyklą

Tai bus antroji „Tesla“ gamykla šiame finansų centre po didžiulės gamyklos „Gigafactory“, kuri pradėjo veikti 2019 metais.

E. Musko ryšiai su Kinija kelia Vašingtono susirūpinimą, o JAV prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) lapkritį pareiškė, kad įmonės vadovo ryšiai su užsienio šalimis yra verti atidaus dėmesio.

Anot Kinijos užsienio reikalų ministerijos, antradienį vykusio susitikimo metu E. Muskas pasakė Qin Gangui, kad „Tesla“ nori plėsti savo verslą šalyje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Prancūzijai šiuo metu vadovaujantis Macronas derybose su Elonu Musku leidmą pastarajam plėtoti savo verslą Prancūzijoje susiejo su reikalavimu, kad Muskas įvestų Tviteryje cenzūra ir diktatūrą.
    Bet kaip matome Muskas nepakluso, išstojo iš taip vadinamo švabomasonų inicijuoto dezinformacijos stabdymo susitarimo soc. tinkluose (o realiai tai yra cenzūros įvedimo susitarimas) ir tariasi dėl savo verslo plėtotės nebe su Prancūzija, bet su Kinija.
    Macronas, panašu, kad savo šantažu Elono Musko nepalaužė, tiesiog Prancūzija prarado investicijas, kurios keliauja į Kiniją ir Tviteris išlieka be cenzūros, laisvas.
    Jei taip yra iš tiesų, tai galime padėkoti Elonui Muskui už vertybiškumą ir tvirtumą bei pasveikinti vieni kitus su žodžio laisvės atstatymu Tviteryje.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte