Telšiuose – adventinis kunigų susitikimas

Įpusėjus adventui Telšių vyskupijos kunigai gruodžio 15 d. rinkosi į vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminariją.

Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius vadovavo Dieninei valandų liturgijos maldai ir kalbėjo įvairiomis aktualiomis temomis: apie žemyninį Sinodinio kelio etapą, apie šv. Mišių reikšmę ir teologinius Eucharistijos šventimo aspektus.

Didžiausio dėmesio sulaukė naujai paruošta parapijų vizitacijos anketa, kuria vadovaudamiesi dekanai aplankys jų globai pavestas parapijas ir su klebonais aptars aktualiausius klausimus.

Antroji susitikimo dalis buvo skirta neseniai atvertos Sakralinio paveldo ekspozicijos senajame bernardinų vienuolyne apžiūrai. Su ekspozicija dvasininkus supažindino Žemaičių muziejaus „Alka“ rinkinių saugotoja Monika Sudintaitė, visus pasveikino muziejaus direktorė Eva Stonkevičienė.

Švenčių proga ganytojas padovanojo dvasininkams galimybę įsigyti prasmingų dovanų „Katedros knygyne“ ir palinkėjo ramių bei taikingų Kristaus Gimimo iškilmių.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. šlovė. Koks prasmingas susitikimas, kai visi kunigai susirenka. Kuo daugiau tokių susitikimų, tarpusavio bendrystės ir bendravimo. Kaip gera skaityti straipsnio tekstą, kai pabrėžiama, jog prasideda malda. Malda labai svarbi ir ji turi būti parapijose itin praktikuojama prieš kiekvieną darbą, užsiėmimą, susitikimą ir t.t. Dievo palaimos kunigams, ramaus laukimo.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte