Teksase prieš abortų ribojimą sukilo satanistai

ŠaltinisPRO PATRIA

Po to kai naujasis JAV Teksaso valstijos įstatymas, draudžiantis abortus po 6 nėštumo savaitės, praėjusią savaitę buvo patvirtintas JAV Aukščiausiojo teismo, veiksmų ėmėsi oficialų religinės bendruomenės statusą turinti Šėtono šventykla. 

Pagal grupės įstatus, abortai laikomi oficialiu satanistiniu ritualu, todėl jie planuoja ginčyti teisme, kad teisės į abortą apribojimas pažeidžia jų kaip satanistų laisvę praktikuoti savo tikėjimą. Šėtono šventykla skelbia, kad abortas yra religinis ritualas, analogiškas krikščionių krikštui ar eucharistijai. „Reguliuodami kontekstą, kuriame atliekamas ritualas, reguliuojamas ir pats ritualas. Jei aš nuspręsčiau, kad niekas negali pirkti vyno, tai kirstųsi su krikščionių teise švęsti mišias“ – teigia grupę atstovaujantis advokatas Matthew Kezhaya.

JAV Maisto ir Vaistų agentūrai išsiųstame laiške, Šėtono šventykla reikalauja išimties savo nariams atliekant abortus ir išduodant abortų tabletes ritualiniam naudojimui. Šventyklą atstovaujantis advokatas tikisi bylą laimėti, primindamas, kad Amerikos indėnų tikėjimai savo ritualuose gali naudoti tam tikras draudžiamas narkotines medžiagas.

Kas yra aborto ritualas?

Anot Šėtono šventyklos oficialaus puslapio, aborto ritualą atlieka nėščia motina, balsu giedodama trečiąją ir penktąją dogmas. Trečioji dogma – pareiškimas, kad mūsų kūnai yra mūsų nuosavybė ir mes galime su jais elgtis kaip išmanydami pagal savo laisvą valią. Penktoji dogma aiškina kaip mokslai pranoksta kiekvieno mūsų įsitikinimus ar išankstines nuostatas.

Iš esmės, visas ritualas yra motinos apsivalymas nuo kaltės jausmo aborto atlikimo metu. Nemažai katalikų ir kitų krikščionių tiki, kad abortas yra vaiko aukojimas „savęs“ dievui.

daugybė liberalių žiniasklaidos šaltinių apsidžiaugė šios religinės grupės iniciatyva

Senajame Testamente rašoma kaip senovės Izraelyje tėvai aukoja savo vaikus ugnies dievui Molochui. Šiais laikais niekas nebeaukoja kūdikių fiziniams stabams ar kitokiems dievybių vaizdiniams, bet tai daro tėvai, bijantys prarasti į save orientuotą modernaus žmogaus gyvenimo ritmą.

Liberalūs žiniasklaidos šaltiniai skaldo pagyras satanistams

Kai Šėtono šventykla paskelbė apie savo planus pradėti bylą prieš Teksaso valstiją, daugybė liberalių žiniasklaidos šaltinių apsidžiaugė šios religinės grupės iniciatyva. „Huffington Post“ pavadino satanistų veiksmus „velniškai protingais“, o „Salon“ išleido straipsnį, kuriame teigiama, jog Šėtono šventyklos byla yra paskutinė abortų gynėjų viltis išsaugoti savo teises Teksaso valstijoje.

Straipsnyje toliau laidoma kritika Teksaso generaliniam prokurorui Ken‘ui Paxton‘ui (žinomam religinių teisių gynėjui) už jo atsisakymą užtarti satanistų religinę teisę atlikti abortų ritualus.

Satanistai yra žinomi abortų aktyvistai JAV, ne pirmą kartą paduodantys JAV valstijas į teismus už jų abortus ribojančius įstatymus. Neapsieita ir be makabriškų iniciatyvų – praeitais metais grupė rengė loteriją, kurios pagrindinis prizas – nemokamas abortas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Tai antikristo atėjimas. Nebesislepia, o viešai deklaruoja savo reikalavimus ir nuostatas. O sovietų sąjunga abortus įteisino viena iš pirmųjų. Ar dabar aišku, kas dedasi šiame pasaulyje?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis