Teismas JAV atėmė motinai teisę matytis su sūnumi, nes ji nepasiskiepijo nuo Covid – 19

ŠaltinisDAILYWIRE

JAV žiniasklaidoje paskelbta šokiruojanti žinia apie motiną Čikagoje (JAV), iš kurios buvo atimta teisė matytis su sūnumi, nes ši yra nepasiskiepijusi nuo covid -19 ligos.

Rebecca Firlit rugpjūčio 10 – ąją dalyvavo teisme dėl savo 11 – mečio sūnaus globos. Su vyru išsiskyrusi motina sulaukė netikėto klausimo iš vietos teisėjo James Shapiro, kuris paklausė ar moteris yra pasiskiepijusi vakcina nuo covid -19. Moteris teisėjui atsakė, jog nesiskiepijo, nes jos kūnas anksčiau itin neigiamai reagavo į bet kokias vakcinas.

Tai išgirdęs teisėjas uždraudė motinai matytis su sūnumi, visą globą paskirdamas vakcinuotam tėvui. Nukentėjusioji teigė, kad keletą savaičių su savo vaiku galėjo pasikalbėti tik telefonu. „Be galo pasiilgau savo vaiko. Nemanau, kad mano vaiko interesas yra būti atskirtam nuo savo motinos“,- sakė vaiko mama. Jos advokatė Annette Fernholz žiniasklaidai teigė, kad teisėjas „akivaizdžiai peržengė savo įgaliojimus“. „Net vaiko tėvas tokio reikalavimo nepateikė. Tai buvo vienpusiškas teisėjo sprendimas neleisti pasimatyti su savo vaiku, kol nesi vakcinuotas. Viršyta bet kokia jurisprudencija“, – piktinosi advokatė.

Visgi, kilus nepasitenkinimo bangai žiniasklaidoje, teisėjas savo ankstesnį sprendimą pakeitė, vėl leisdamas motinai susitikti su vaiku. Nepaisant to, moteris teigė bijanti, kad nuo šiol jos buvęs vyras naudosis tuo, kad ji nėra pasiskiepijusi ir ateityje vėl gali apriboti jos susitikimus su sūnumi.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

  1. Ta istorija tik įrodo, kad nėra neklystančių. Pagarba teisėjui, kuris pakeitė savo sprendimą. O kaip dažnai būna, kad puikybė neleidžia pasitaisyti.

  2. matau tendencingą „žurnalistiką“ laikmetyje – antraštė skelbia viena, o str. pabaigoje rezultatas – kitas. Tai kuo jūs skiriatės nuo Delfi rašeivų?

    • O Jums būtų patikę, jei antraštė sutaptų su liūdna pabaiga? To ir tikėjotės? Tai gal ir skaitykit toliau tą savo delfį, bernardinus it pan. Nereikės Tamstai nervintis.

      • Nu niekaip nesuprantu kai kurių anonimų noro kitiems nurodinėti, kur jiems eiti ir ką skaityti. Ar Laikmetis yra jūsų privati valda? Ar jus augino diktatoriški tėvai? Ar jūs gal manote esantys pasaulio bamba ir išminties viršūnė?

  3. Taip, antraštė klaidinanti. Matyti žurnalistų noras situaciją traktuoti juodai, akcentuoti blogą vidurį, o ne gerą pabaigą. Visai nekrikščioniška.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis