Tarptautinė konferencija „Ginant prigimtines teises – išsaugokime Europą kartu“ – 2 dalis

Gegužės 20 – 21 d. Lietuvos Šeimų Sąjūdis organizavo tarptautinę konferenciją „Ginant prigimtines teises – išsaugokime Europą kartu“.

Genderizmo – progresyvizmo ideologai kovoja už savosios diktatūros įtvirtinimą prisidengę kova už laisvę, skleidžia melą prisidengę kova už tiesą ir pažeidinėja žmogaus teises prisidengę kova už jas. Kokios yra prigimtinės teisės, kaip jos pažeidinėjamos ir kaip su tuo susitvarkyti?

Sėkmingas ir nesėkmingas praktikas papasakos įvairiai už šias teises kovojantys žymių organizacijų atstovai iš JAV, JK, Austrijos, Vengrijos, Čekijos, Slovakijos, Lenkijos ir Lietuvos. Tarp jų – mokslininkai, teisininkai, politikai, visuomenininkai, psichologai, dvasininkai, visuomenės sveikatos ir šeimos politikos specialistai. Viena iš svarbiausių konferencijos temų – šeima kaip visuomenės gerovės pagrindas.

Antros dienos vaizdo įrašas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Rašydami apie konferencijas, nepamirškite parašyti ir apie iškart po NATO susitikimo Vilniuje rengiamą Lietuvos valstybės perversmą. Landsbergis jau patvirtino, kad išvys Šimonytę, su visais jos bukagalviais, bet tik po NATO susitikimo. O tada jis perduos valdžią socdemams, kad neokomunistai irgi galėtų pagerinti savo materialinę padėtį. Ar nenorite iki NATO susitikimo įdėti videointerviu su Lietuvos Šaulių Sąjungos vadovybe ir paklausti, ką jie mano apie konservatorių Lietuvoje apgyvendintus keliasdešimt tūkstančių rusų ir apie jiems suteiktą balsavimo teisę? Ar ir toliau sau sočiai bezdėsite savo guoliuose ir vaizduosite nieko nematančius ir negirdinčius? Ir gal naiviai tikitės, kad Lietuvą užpuolus rusams – o taip ir bus, nes rusams yra būtina sausumos jungtis su Karaliaučiumi – niekas jūsų nejudins? Jūs labai klystate: rusų ir kaukazieąių galvažudžiai pirmiausia plėš jus, nes iš jūsų yra ką paimti. O Vakarų europiečiams, kurie ramiai į visa tai žvelgs iš šalies, atrodys, jog teisingai gavote, ko ir nusipelnėte už savo kvailumą ir godumą. Kodėl manote, kad jus kas nors puls ginti? Visus šituos 32 metus nuo pat 1990 ir dar iš anksčiau kas vyko Lietuvoje? – visi tik vogė, vogė ir vogė, o į sąžiningai gyvennačios žmones buvo žiūrima su panieka ir pasibjaurėjimu, iš jų nuolat buvo tyčiojamasi. Netikite? – pasiskaitykite landsbergistų komentarus 15min ir panašiuose propagandiniuose portaluose. Negi jūs nbaviai manote, kad niekas nemato jūsų melo, suktybių ir jūsų nepasotinamo godumo? Ir negi naiviai tikitės, kad kas nors gelbės jus, kuomet prasidės žiaurios okupantų bausmės? – vagių ir melagių padermė gaus pelnytą bausmę, ir žmonėms tai atrodys kaip įvykdytas teisingumas.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte