Sveikatos teisės institutas rengia mokslinę konferenciją „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Rugsėjo 9 – 10 d. Sveikatos teisės institutas rengia mokslinę konferenciją, kurioje advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. Ignas Vėgėlė, aptars privalomo vakcinavimo nuo COVID-19 teisėtumą, remdamasis Europos Žmogaus Teisių Teismo praktika. Renginio pradžia – 17 val.

Apie vakcinų nuo COVID-19 saugumą ir veiksmingumą kalbės Sveikatos teisės instituto vadovas, LSMU farmakologijos dėstytojas, buvęs Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos viršininko pavaduotojas (atsakingas už vaistų registraciją, klinikinius tyrimus ir farmakologinį budrumą), buvęs Europos Komisijos Farmacijos komiteto ir Europos Tarybos Vaistinių preparatų ir medicinos prietaisų darbo grupės narys, farmakologas doc. dr. Rimas Jankūnas,
Dr. Reineris Füllmichas yra vienas garsiausių Vokietijos teisininkų, žinomas iš bylų prieš didžiausią Vokietijos kredito įstaigą „Deutsche Bank“ ir kt., o dabar – Vokietijos koronos tyrimų komiteto narys.

Nuo 2020 m. vidurio komitetas tiria viso pasaulio vyriausybių įvestu beprecedenčius ribojimus dėl COVID-19 ir kokios to pasekmės visuomenėms.

Renginyje pasisakys ir kitas prelegentas iš Vokietijos. Tai – pasaulyje žymus medikas, pulmonologijos, visuomenės sveikatos ir epidemiologijos specialistas, buvęs Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Sveikatos komiteto vadovas, milijonines auditorijas internete buriantis lektorius dr. Wolfgangas Wodargas.

Nuoroda į renginį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis