Švedijoje pasiskiepiję jau gali gauti tai patvirtinantį čipą

Švedijos liuteronų dvasininkai ir akademikai vis labiau nerimauja dėl šioje šalyje po oda implantuojamų vakcinacijos nuo COVID-19 pasų. Vis daugiau švedų nusprendžia savanoriškai po oda įsidėti mikroschemą su informacija apie COVID-19 pasiskiepijimą, kad galėtų netrukdomai dalyvauti uždarų durų renginiuose.

„Žmogaus kūnas yra kita didelė platforma. Mes tobuliname savo kūną su technologijomis, kurias dažnai nešiojame ant kūno. Bet visą tai, ką mes nešiojame ant kūno turi būti su laiku implantuojama į mūsų kūnus“, – sako Hannesas Sjobladas (Hanesas Sjobladas), Švedijos judėjimo už čipus (biohakerių) atstovas.

H. Sjobladas, raginantis švedus COVID-19 pasus implantuoti į savo kūną, Švedijos laikraščiui Aftonbladet pademonstravo kaip ES COVID-19 sertifikatas gali būti lengvai nuskaitomas ranką pridedant prie nuskaitymo aparato. Stiklu aptrauktas mikročipas dažniausiai implantuojamas po oda dilbio srityje arba tarp nykščio ir rodomojo piršto.

Hannes Sjöblad / Tech2025 nuotr.

Beje, H. Sjobladas 2016 m. viešėjo Vilniuje, „Login“ konferencijoje, kurioje skaitė pranešimą. Tuomet jis atliko turbūt pirmąją mikročipo implantaciją Lietuvoje.

Apie šį įvykį vilnietis Andrius Milinavičius taip pasakojo TV3 portalui: „Jis paklausė, kas norėtų šiandien implantuotis vadinamą „čipą“ ir tapti „kyborgu“ (juokiasi) – žmogumi su kažkokia pridėta technologija. Kai jis paklausė, kas nori, tikriausiai suprantant, kad ilgai netrukau, kol atsidūriau ant scenos. Per kokias 10 sekundžių man į ranką buvo įšautas implantas.“

Šiuo metu redakcijos žiniomis Lietuvoje legaliai veikia įmonė, kuri užsiima čipų implantacija.

Populiarėjantis reiškinys

Biočipų implantacija, leidžianti disponuoti didžiuliu kiekiu informacijos – įskaitant medicininiais ir finansiniais duomenimis tampa vis populiaresniu reiškiniu Švedijoje. Švedai įsideda po vieną ar porą mikročipų, su kuriais galima pakliūti į darbą arba sporto klubą.

Su šia technologija švedai gali mokėti už įvairias paslaugas, pirkti bilietus, atrakinti duris. Anot technologijos rėmėjų visą tai leidžia patogiau gyventi, nustoti nerimauti dėl paliktų raktų, banko ar sporto klubo kortelių.

Visą tai, ką mes nešiojame ant kūno turi būti su laiku implantuojama į mūsų kūnus

Biohakerystė yra transhumanistinės ideologijos šaka – judėjimas advokataujantis technologijų implantavimui į žmogaus kūną siekiant naujos evoliucijos. „Transhumanistai kūną mato kaip mašiną, kuriai reikia remonto ir patobulinimų. Tai yra sekuliarus, mechanistinis požiūris į žmogų. Dauguma religijų tokį asmens supaprastinimą atmeta“, – knygoje apie transhumanizmo susikirtimą su religija aiškino jos autoriai Mercer ir Trothen.

Pasak Lundo universiteto dėstytojos Moa Petersen, čipai implantuojami Švedijoje atvirai, įmonėse net rengiamos šventės implantacijos proga. „Mikročipavimas čia Švedijoje nekelia didelio ažiotažo. Šis fenomenas yra nulemtas trijų dalykų mūsų šalyje: bendrai teigiamu požiūriu į technologijas, aukštu pasitikėjimo lygmeniu ir saugumu, kurį siūlo gerovės valstybė“, – sakė universiteto atstovė.

Totalitarizmo pavojus

Visgi katalikų akademikai ir protestantų dvasininkai perspėja, kad tokia technologija gali vesti į totalitarinę kontrolę ir nužmoginimą. Dr. Michael Pakaluk (Maiklas Pakaliukas) iš Amerikos katalikiškojo universiteto pareiškė, jog tokių čipų implantacija turės neigiamą poveikį visuomenėje, kurioje nebeliks vietos pasitikėjimo faktoriui, tik kontrolei.

„Čipus mes dedame gyvūnams po oda, bet ne žmonėms. Tai sekimo, stebėjimo ir kontrolės instrumentas. Turėtume labai susirūpinti tuo, ką leidžiame trečiosioms šalims: mokėjimo kortelių agentūroms, bankams, valstybės institucijoms suteikiant galią jūsų kūnui ir asmeninių duomenų valdymui. Tai moralinė tarša“, – sakė akademikas.

Čipai implantuojami Švedijoje atvirai, įmonėse net rengiamos šventės implantacijos proga

Švedų kompanija „Epicenter“ nusprendė implantuoti čipus 150 savo darbuotojų, kad galėtų sekti jų darbą, stebėti kiek trunka darbuotojų pertraukėlės. „Iš esmės, galima turėti duomenis apie tai kaip dažnai tu dirbai, kaip ilgai dirbai, kiek kartų darbo metu ėjai į tualetą ir pan. Kyla klausimas, kas bus po to? Kam bus prieinama ši informacija? Kaip bus ja naudojamasi?“, – klausė mikrobiologas iš Švedijos Karolinskos universiteto Ben Libberton (Benas Libertonas).

Žymus komunizmo, totalitarinių režimų tyrinėtojas ir rašytojas Paulas Kengoras (Polas Kengoras) apie Švedijos fenomeną turi savo nuomonę. „Per visą šią COVID-19 pandemiją mane labiausiai stebino ne bandos imunitetas, o bandos mentalitetas. Niekada nemaniau, kad pamatysiu, kaip žmonės lyg avys klauso savo valdžios ir juda paskui bandą.

Dauguma jų tai daro iš savo liberalių – progresyvistinių įsitikinimų. Ir aš nežinau kas blogiau: mintis, kad netrukus valdžia galėtų privalomai tokius mikročipus implantuoti mums į kūną ar tai, jog patys gyventojai savanoriškai nori tokios implantacijos“, – sakė autorius.

Masačusetso universiteto JAV projekte, kurį finansuoja Billo ir Melindos Gates (Geitsų) fondas, šiuo metu tobulinama technologija, kuri leistų visą medicininę asmens informaciją laikyti infra raudonuosiuose taškuose žmogaus odoje. Tokie medicinos informacijos taškai galėtų būti įdiegiami vakcinacijos metu. Kampanija „Microsoft“ paaukojo daugiau nei 1 milijoną dolerių šiam projektui 2019 m. Šios technologijos siekis yra nustatyti tikslų imunizacijos lygį asmenų, kurie yra skiepijami nuo įvairių ligų besivystančiose šalyse.

Šių metų žurnalo „Time“ žmogus technologijų magnatas Elonas Muskas (Ilonas Maskas) neslepia savo planų diegti čipus į žmonių smegenys. Jis tikisi, kad žmonės galės valdyti kompiuterius, pasitelkdami vien tik smegenų galią, tai jis, duodamas interviu žiniasklaidos milžinams, kasmet žada artimiausiu metu. Šiam tikslui jis yra įsteigęs kampaniją „Neuralink“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

14 KOMENTARAI

  1. Dievas mums davė laisvę. Tad, kas gi, žingsnelis po žingsnelį, nori ją pasisavinti siūlydamas savo laisvės sampratą? O prasidėjo tik nuo „petys už laisvę“…

    • Kokią laisvę tau davė Dievas? Fizinę? Nejuokink. Krikščionys vergai jautėsi laisvi, nes Kristus juos išlaisvino dvasiškai, o savo kūne jie nešiojo vergo įdagą. Joks žmogus fiziškai nėra visiškai laisvas, jis pavaldus pirmiausia gamtos dėsniams, paskui valstybės įstatymams. Va šitame aptvare jis yra santykinai laisvas (fiziškai).

    • Reikia reikia, jeigu pamesi telefoną, ką tada darysi… Jeigu jau leidotės skiepytis ir imti gyvulio pasą, tai koks skirtumas ; jūs sau nebepriklausote

      • pametus telefoną neateis pasaulio pabaiga. O kas link skiepų, tai antivakseriai jau seniai pralaimėjo.

  2. Vargšas aš žmogus, trokštu daryti gera, o darau bloga. Kuris iš šventųjų taip sakė? Kur čia laisvė? Va iš šitos vergijos reikia vaduotis, o ne žaisti visokiom pseudolaisvės iliuzijom.

  3. Apie ją gali kalbėti tik tas, kuris ją turi ir žino ką tai reiškia. Šia laisve yra apdovanojami tik Dievo vaikai, kitaip pasaulio vadinami „Dievo kvaileliais“. Tarkim, žmogus yra sukaustytas kūno paralyžiumi, tad ar jis gali būti laisvas? Fiziškai toks žmogus yra suvaržytas, bet dvasia jis gali būti tiek laisvas, tiek nelaisvas. Štai ir klausimas, kada žmogus yra realiai laisvas? Lietuvos palaimintasis Teofilius Matulionis, būdamas įkalintas, įrodė, kad jo dvasia liko laisva. Tad pati tikriausia laisvė yra dvasinė laisvė, kuri nepatiria baimės, nepasiduoda neapykantai, nevaldoma jokių priklausomybių, tai toks nuostabus dalykas, kai žinai, kad tavo nuodėmės atleistos ir nebijai nusidėti. Štai kas yra mūsų Jėzaus dovanojama laisvė. Niekas kitas jos negali duoti tik Jėzus.

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte