Šv. Jono kontempliatyvių seserų vienuolyno Vilniuje veikla stabdoma tik laikinai

Šv. Jono kontempliatyvių seserų vienuolyno Vilniuje vyresnioji s. Daiva Marija išplatino laišką apie situaciją savo bendruomenėje. Jame rašoma:

„Mus pasiekia įvairūs gandai, kad mus uždaro, kad mes išvažiuojame ir t.t. tad norėtume jums perduoti aiškią ir patikimą informaciją – mūsų Gen. Vyresnioji Paul Marie pasiūlė visoms seserims padaryti 5 mėnesių pertrauką (nuo liepos 1d iki gruodžio 1d.) tam, kad labiau sustiprėtume ir galėtume geriau tarnauti Viešpačiui ir žmonėms. Tai poilsio, dvasinio atsinaujinimo ir formacijos laikas.

Čia, Vilniuje, mes negalime palikti tuščių namų, nes esame įsipareigojusios rūpintis senyvu vienos sesers tėveliu, 8 studenčių bendruomenėle, nenorime apleisti savo nuostabaus sodo ir daržo…

Todėl mes nusprendėme, kad kiekviena sesuo liks budėti vieną mėnesį vienuolyne, o kitus 4 mėn. stengsis pasisemti vienuolinės išminties ir patirties kituose vienuolynuose Lietuvoje bei užsienyje. Tad mūsų namai nebus uždaromi ir visos seserys susirinks lapkričio pabaigoje.

Ši pertrauka mums yra iššūkis, kurį stengiamės priimti iš Viešpaties rankų su ramybe ir pasitikėjimu. Tad prašytume mus paremti malda ir skleidžiant teisingą informaciją, kad visi būtume ramybės ir taikos nešėjai. Dėkojame už jūsų pagalbą ir atidumą…“.

Taip pat laiško pabaigoje išreiškiamas skausmas dėl Šv. Jono bendruomenės kitos atšakos apaštalinių seserų Senųjų Trakų vienuolyno uždarymo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis