Spaudos laisvė tviteryje negali būti kaprizingai išjungiama – Vokietijos URM

ŠaltinisAFP-BNS

Europos Sąjunga penktadienį perspėjo Eloną Muską (Iloną Maską), kad „Twitter“ gali sulaukti sankcijų pagal būsimą žiniasklaidos įstatymą, socialiniam tinklui sustabdžius kelių žurnalistų, kritiškai rašiusių apie bendrovę ir jos naująjį savininką, paskyras.

„Naujienos apie savavališką žurnalistų [paskyrų] sustabdymą „Twitter“ kelia nerimą. ES Skaitmeninių paslaugų aktas reikalauja gerbti žiniasklaidos laisvę ir pagrindines teises. Tai pastiprinama mūsų Žiniasklaidos laisvės aktu“, – tviteryje parašė Europos Komisijos pirmininkės pavaduotoja vertybių ir skaidrumo klausimais Vera Jourova.

„Elonas Muskas turėtų tai žinoti. Yra raudonų linijų. Ir sankcijų, netrukus“, – pridūrė ji.

Vokietija anksčiau penktadienį išreiškė susirūpinimą dėl žiniasklaidos laisvės po to, kai „Twitter“ sustabdė kelių žurnalistų paskyras.

„Spaudos laisvė negali būti kaprizingai įjungiama ir išjungiama“, – tviteryje rašė Vokietijos užsienio reikalų ministerija, pridėdama nuotraukas su sustabdytomis paskyromis žurnalistų, „kurie taip pat nebegali sekti, komentuoti ar kritikuoti mūsų“.

„Mes turime dėl to problemų, @Twitter“, – sakė ministerija.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Nu ir demagogija. Kai desniuosius zurnalistus blokavo, vokieciai tylejo, kaip i kelnes prideje. FB iki dabar blokuoja – ko jo nemini?

  2. konservatoriai su savo diktatūra varo žmones į pogrindį,kaip Kūčias žmonės valgė slapčia sovietmečiu,-taip dabar žmonės tyliai ateis ir nubalsuos prieš juos rinkimuose.Tegul jie nemėto pinigų neveikiančiai ir atstumiančiai propagandai,o geriau juos atiduoda Ukrainai.Nes prie kiekvieno galvos policijos nepastatys.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte