Šlovinimo komanda „Christ Team“ pradžiugino debiutiniu vaizdo klipu

ŠaltinisXFM RADIJAS

Šlovinimo komanda iš Kauno „Christ Team“ pristato savo debiutinį vaizdo klipą pavadinimu „Tebūnie tava valia“. Tai pirmasis grupės vaizdo klipas iš pavasarį pasirodysiančio naujojo grupės albumo. Ta proga grupės vokalistė, bosistė ir giesmės autorė Viktorija Palionienė sutiko radijui XFM papasakoti apie naująją giesmę ir jai sukurtą vaizdo klipą.

„Vaizdo klipe visi vaikštome miško keliukais. Norėjome atvaizduoti, jog mes visi gyvenime susiduriame su įvairiais dalykais ieškodami Dievo valios. Kiekvieno iš mūsų pašaukimas yra panašėti į Kristaus atvaizdą. Mes visi einame keliu, kuriame panašėjame į jį. Kuo toliau, tuo labiau pažįstam Dievą, išgyvenam įvairias situacijas su Juo.

Visi iš mūsų einame skirtingu keliu ir paskui klipe įvyksta mūsų susitikimas. Kai pasišneku su kitais žmonėmis, kurie irgi yra tikintys, gyvena su Dievu, matau, jog jie taip pat išgyvena panašias situacijas, tiesiog kitokiomis aplinkybėmis, tačiau jie taip pat mokosi panašių dalykų. Pagalvoju: „Oho, atrodo Dievas veikia skirtingai, tačiau Jis „tvarkosi“ mūsų viduje su panašiais iššūkiais, kurių visi turime.“

„Kiekvienas keliaujame keliu, kad pažintume Dievo valią, įgyvendintumėm ją, kad panašėtumėm į Jėzaus atvaizdą. Tokia yra vaizdo klipo idėja“, – sako naujos giesmės autorė Viktorija Palionienė.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

 1. Kodėl „Kraist tym” ? Jei jau ir Lietuvos krikščionims gėda savo sambūrius pavadinti lietuviškais žodžiais….. na tai jau…. Ir ką bekalbėt apie kitus….
  Ar tikrai anglų kalba turtingesnė savo išraiška nei lietuvių?
  Gal „Kraist tym” vaikosi mados? ar lietuvių kalboj žodžių maža?

  Prieš keletą metų Bažnyčia išleido kelis dokumentus, kuriuose kalbama apie ĮKULTŪRINIMĄ. Ar teko girdėti?

  Ir dar:
  Pamėginkim įsivaizduoti kaip kokia anglų , italų ar prancūzų ar t.t. grupė save pavadina lietuvišku žodžiu. Kaip sekasi?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte