Škotijoje atidėtas konversinės terapijos draudimas

Vadinamosios „konversinės terapijos” draudimo įvedimas Škotijoje buvo atidėtas dėl nuogąstavimų, kad tai gali tapti baudžiamąja atsakomybe tėvams, kurie nepatvirtina savo vaiko lytinės tapatybės, praneša „Christian Today”.

Teisės aktai dėl šio draudimo turėjo būti paskelbti iki metų pabaigos, tačiau, kaip praneša „The Telegraph”, vietoj jų dabar rengiamos konsultacijos, kurių ataskaita bus pateikta tik kitais metais.

Škotijos vyriausybės atstovas spaudai laikraščiui sakė: „Konversijos praktikai mūsų visuomenėje nėra vietos. Esame pasiryžę nutraukti šią žalingą praktiką”.

Iki šių metų pabaigos bus pradėtos viešos konsultacijos su išsamiais pasiūlymais.

„Tai itin svarbus teisės aktų rengimo proceso etapas, kuris leis mums pateikti aiškią ir išsamią informaciją apie tai, kaip ketiname teisiškai spręsti konversijos praktikos problemą. Laukiame visuomenės ir suinteresuotųjų šalių atsakymų, nes tęsiame šį svarbų darbą”, – teigia atstovas.

Žadėtas teisės aktas vėl buvo atidėtas kilus susirūpinimui dėl draudimo dalies, pagal kurią žmonės negalėtų klausinėti apie vaiko norą pakeisti lytį.

Oponentai baiminasi, kad tėvai, mokytojai, gydytojai ir religiniai lyderiai galėtų būti laikomi nusikaltėliais, jei nepatvirtintų vaiko noro.

Škotijos vyriausybė įsipareigojo „kuo išsamiau” uždrausti vadinamąją lytinės orientacijos ir lytinės tapatybės keitimo praktiką.

Vestminsterio planai įvesti konversinės terapijos draudimą taip pat vėluoja.

Krikščioniškojo instituto (The Christian Institute) atlikta nauja apklausa parodė, kad Jungtinės Karalystės rinkėjai nelabai nori įvesti tokį draudimą ir kad jiems daug labiau rūpi kiti klausimai, pavyzdžiui, Anglijos Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) laukimo laikas, infliacija ir ekonomika.

Helen Joyce (Helen Džois), lyčių kritikos grupės „Sex Matters” advokatūros direktorė, palankiai įvertino tai, kad Škotijoje buvo atidėtas konversinės terapijos draudimas.

Dienraščiui „The Telegraph” ji sakė, kad įstatymas turi apsaugoti „atsargų, etišką lyties sutrikimų gydymą”.

„Šio žalingo ir nereikalingo įstatymo projekto atidėjimas gali būti tik į naudą. Viešos konsultacijos suteiks įrodymais pagrįstos lyties priežiūros šalininkams sveikintiną galimybę pateikti savo argumentus”, – sakė ji.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Masonai ir jų statytiniai yra visiškai suįžūlėję jei oficialus Škotijos vyriausybės atstovas spaudai pareiškė, kad „konversijos praktikai mūsų visuomenėje nėra vietos. Esame pasiryžę nutraukti šią žalingą praktiką“.
    Ne atvertimui iš homoseksualizmo neturi būti vietos, bet pavertimui homoseksualiu. Turi būti nutraukta žalinga ideologija ir homoseksualizmo propaganda, kurios dėka net 25 procentai Amerikos paauglių pareiškė save laikantys homoseksualiais. Gamtoje natūraliai homoseksualių žmonių gali būti 0,00 kažkelintas skaičius po kablelio. Kai tokie didžiuliai kiekiai žmonių pasijunta esantys homoseksualūs, manau, kad tokie reiškiniai kyla ne dėl natūralių priežasčių, bet dėl masinės žmonių sąmonę žalojančios propagandos.
    Propaganda turi būti sustabdyta ir kaltieji patraukti atsakomybėn už nusikaltimus žmonijai.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte