Skiepų atsisakantys Vatikano darbuotojai gali būti atleisti

ŠaltinisBNS

Vatikano darbuotojai, atsisakantys skiepytis nuo COVID-19, gali būti atleisti pagal 5 tūkst. darbuotojų turinčio miesto valstybės dekretą, paskelbtą jo valdytojo kardinolo Džiuzepės Bertello.

Skiepų atsisakantis darbuotojas turi turėti medicininiais dokumentais pagrįstą priežastį, priešingu atveju jam gresia sulaukti „įvairaus sunkumo pasekmių – net iki darbo sutarties nutraukimo“, sakoma tekste.

Dokumentas, kuriame remiamasi 2011 metų Vatikano įstatymu, bus taikomas ir į darbo vietas Vatikane pretenduojantiems asmenims – jie taip pat nebus įdarbinti, jeigu atsisakys vakcinuotis.

„Atsisakymas vakcinuotis gali kelti pavojų kitiems [ir] rimtai padidinti pavojų visuomenės sveikatai“, – sakoma dekrete.

Dokumente taip pat numatytos 25–50 eurų baudos už atsisakymą dėvėti apsauginę kaukę arba laikytis fizinio atstumo ir iki 1,5 tūkst. eurų siekianti bauda už karantino taisyklių pažeidimą.

Vatikanas praėjusį mėnesį pradėjo nemokamą savo darbuotojų skiepijimą. Skiepus jau gavo 84 metų popiežius Pranciškus ir jo pirmtakas popiežius Benediktas XVI.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Akivaizdu, kad Vatikanas tarnauja vakcinų gamintojams. Akivaizdi ir veidmainystė – neseniai patys oficialiai paskelbė, kad dėl abortuotų kūdikių audinių naudojimo kuriant vakcinas, abortams nepritariantys tikintieji turi teisę nesiskiepyt. O dabar – atleis iš darbo ? ar čia vėl tik gandas, kaip buvo paskelbta Lietuvoj apie mokytojų prievartinį skiepijimą, o paskui paaiškėjo – jog nėra jokios prievolės nei skiepytis nei testuotis…

  2. Panašu, kad Vatikanas – kaip strateginės reikšmės objektas. Farmacininkams. Paims Vatikaną – paims visu katalikus. Ir tam pakanka tik vieną, tinkamas pareigas užimantį darbuotoją paversti šios iniciatyvos influenceriu. Beje, labai įdomu, ar Vatikane vakcinos kitokios, ar kitokie dėsniai galioja? Nes PSO kaip ir išaiškino – vakcinos neapsaugo nei nuo ligos, nei nuo užkrato perdavimo kitam.

  3. Yra daug gydytojų, med.mokslų daktarų straipsnių apie vakcinų neveiksmingumą, negrįžtamus pakitimus dėl šalutinio poveikio. Deja, ne visiems pakanka laiko pasidomėti, aplamai, kas vyksta pasaulyje. O tiems, kurie dar kelia klausimus dėl skiepų – yra daug puikių knygų išverstų į lietuvių kalbą: John Virapen „Šalutinis poveikis mirtis“; Robert S.Mendelsohn „Kaip užauginti sveiką vaiką be gydytojų pagalbos“;
    Neil.Z.Miller „Dirbtinis ar natūralus imunitetas“. Visose išvardintose knygose kalbama apie farmacijos kompanijų aferas ir apie nutylėtus tyrimų duomenis.

  4. Dėl covid-19 dvi savaites pragulėjau ligoninėje. Įspūdį daro rytai, kai besikeičiant slaugytojų pamainoms, praveri palatos duris, o pasieniais būna sudėti balti plastikiniai maišai su naktį mirusiųjų kūnais. Nėra jokios prievolės nei skiepytis, nei testuotis, o kai susirgsit – turėsi galimybę gal pasveikti, o gal jūsų lauks du balti, plastikiniai maišai…( Nuo covid-19 mirusių kūnus deda į du maišus.)

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis