Skiepijasi ir Lietuvos Bažnyčios hierarchai

„Dar vienas gailestingumo darbas – tai yra ir pasiskiepyti, ir padėti kitam pasiskiepyti“, – rašoma Vilniaus arkivyskupijos feisbuko paskyroje virš nuotraukos, kurioje matome nuo koronaviruso besiskiepijantį Vilniaus akivyskupą metropolitą Gintarą Grušą.

„Mes turime tokių gražių pavyzdžių – popiežius Pranciškus, popiežius Benediktas, Vatikane dirbantys kunigai, vienuolės, pasauliečiai – ne tik dėl savęs jie skiepijasi. Jie skiepijasi, kad visuomenei padėtų nugalėti šią pandemiją“, – arkivyskupijos įraše cituojama arkivyskupo sekmadienio homilija, kurioje buvo dėstomi ir pasirinkimo pasiskiepyti argumentai.

„Kad galėtume grįžti kartu melstis bažnyčiose“, – toliau argumentuojama. „Mes pasiskiepijame siekdami užtikrinti, kad kitas neužsikrėstų. Jau matome, kad ta grėsmė medicinos personalui sumažėjo, nes jie pasiskiepijo“, – įraše pastebima teigiama skiepų įtaką sugrįžimui į įprastą gyvenimą.

„Mūsų vyresnio amžiaus žmonės tenebijo pasiskiepyti dėl savęs ir dėl kitų“, – primenama arkivyskupo Gintaro Grušo praėjusio sekmadienio homilija. „Šiandien, kaip Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijos atsakingasis (Gintaras Grušas – aut. past.), ir pats pasiskiepijo nuo Covid-19″, – pasakojama įraše.

Viešai apie pasirinkimą skiepytis anksčiau „Delfi“ pasakojo ir Kauno arkivyskupas emeritas, kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Nors jis prisipažino, kad ir iki skiepo pandemijos nebijojo, bet tai lėmė stiprus tikėjimas ir garbus amžius: „Jau kai turi aštuoniasdešimt metų, tai – ar metai ten, ar ten, per daug skirtumo nėra. Labai ramiai žiūrėjau į tai, kas liečia mane patį. Bet, kai pakvietė pasiskiepyti, tai nesuabejojau, kad reikia pasinaudoti skiepais“. Kardinolas taip pat pridūrė, kad „klysta tie, kurie bijo, kuria visokias teorijas, kad skiepai esą gali pakenkti“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. tai jau, medicininė komercija. Kodėl nesiūloma eiti „siauruoju keliu“, t.y. stiprinti organizmą sveika gyvensena, sveiku maistu, daugiau mankštintis, judėti? Apgailėtina reklama.

  2. tai gal grudinkimes ir nesirkime kokliusu, difterija, tuberkulioze, poliomelitu, raupsais ir t.t. ju k „uztenka imuniteto“?… Kazkodel iki skiepu daug zmoniu mirdavo nuo ligu, kuriu daugelio mes jau nebepazistame. Nereikia cia demagogiju apie imuniteta. Taip, imuniteta reikia stiprinti naturaliomis priemonemis, bet skiepai ji irgi stiprina. Tokia skiepu paskirtis.

  3. gal pirmiau pakalbėti kas yra komercija? Manau, kad atėjo laikai, kai galima pasitikėti tik Dievu ir nebijoti nieko, net mirties. Štai šiuo jausmu mus ir valdo pasaulio dvasia, t.y. daro komercija ir pelnosi.

  4. Ką dar teks Bažnyčiai patirti už tai, kad per neišmanymą suklaidino daugybę žmonių… Nebūdami nei medikai, nei genetikai, Bažnyčios hierarchai ėmė propaguoti skiepus išklausę tik oficialiosios medijos brukamą ideologiją. Nepateisinamas aklas pasitikėjimas tais pasaulio galingaisiais, kurie ir taip jau sistemingai meluoja. Kodėl tie, kurie finansuoja melą apie vis „didėjantį“ lyčių skaičių, bruka tvirkinimą į mokyklas ir darželius, finansuoja abortus (net dalinio gimimo abortus) ir didinasi pelną iš abortuotų kūdikių organų, – kodėl jie staiga turėtų pradėti sakyti teisybę koronos ir vakcinų klausimais? Kodėl Bažnyčia pasitiki tais, kurie visą gyvenimą melavę tik ištobulino savo melavimo įgūdžius? Ir kodėl tampa jų ruporais?

  5. Kuo toliau, tuo labiau tenka nusivilti Lietuvos vyskupais, kurie yra tobuli šokėjai pagal valdžios grojamą muziką… dabar dar ir skiepų reklamčikai. Ypač Grušas, uždaręs bažnyčias nuo žmonių…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis