Skaudvilės parapija šventė titulinius atlaidus

Skaudvilės šv. Kryžiaus parapija rugsėjo 17 d. šventė titulinius atlaidus. Kartu buvo švenčiama ir Skaudvilės miesto šventė. Iškilmingoms šv. Mišioms vadovavo Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius, koncelebravo generalvikaras kan. Vilius Viktoravičius.

Homilijoje vyskupas kalbėjo apie atleidimą, kuris užtikrina ne tik dvasinio gyvenimo brandą, bet turi įtakos ir fizinei bei psichinei žmogaus savijautai. Iš Kristaus Kryžiaus plaukia atleidimo srovės, todėl svarbu kiekvienam atrasti Kryžių kaip stiprybės ir išgelbėjimo versmę. Vyskupas ragino iš naujo atrasti krikščioniškojo tikėjimo jėgą ir priminė Viešpaties žodžius apie kasdieninį savojo kryžiaus nešimą stiprybės semiantis iš Viešpaties.

Po šv. Mišių ir procesijos Skaudvilės turgaus aikštėje prasidėjo šventė, kurioje sveikinimo žodį tarė Telšių vyskupas, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, LR seimo narys Romualdas Vaitkus bei kiti svečiai. Šventės dalyviai susirinko atnaujintuose parapijos namuose. Parapijos klebonas kan. Alvydas Bridikis pristatė visą parapijos namų atnaujinimo istoriją ir įvardijo pagrindinius rėmėjus ir jiems padėkojo. Artimiausiu laiku parapijos namuose pradės veikti vaikų dienos centras, o kitose patalpose planuojama atidaryti ir senjorų dienos centrą. Atnaujintais parapijos namais ypač džiaugiasi parapijiečiai, kurie turės patalpas maldos sambūriams bei choro repeticijoms.

Palaiminęs Skaudvilės parapijos namus vyskupas linkėjo pripildyti juos gyvybės, kad šios patalpos tarnautų parapijos bendruomenės dvasiniams, kultūriniams bei socialiniams poreikiams.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

 1. Dievo palaimos parapijos klebonui už jo atsidavimą ir darbus. Nuostabu, kai yra parapijos namai, kuriose galės veikti užimtumas vaikams, o ypač kad turės patalpas maldos susibūrimams. Šlovė Viešpačiui, kad bus maldos grupelės. Ačiū, kurie kūrė, prisidėjo. Dievo palaimos puoselėjant tikėjimą ir padedant žmonėms.

 2. Šalia šio straipsnio esančiame straipsnyje (kurio komentuoti kažkodėl neleidžiama) rašoma, kad Telšių vyskupas A. Jurevičius vyko į vokiečių katalikų konferenciją.
  Kyla klausimas – ar mūsų vyskupai jungiasi su vokiečių homokatalikais ir jų vyskupais, kurie atsiskyrė nuo Bažnyčios, laimina homosajungas, prieštaruajnčias Šventajam Raštui ir visam krikščioniškam mokymui. Ar vyskupas A. Jurevičius dalyvavo būtent šių vokiečių homokatalikų, vadovaujamų Batcingo, konferencijoje?

  • Pinigu vaziavo, nesvarbu kieno, ir is kieno ranku, svarbu kilniam tikslui, kaip sake opusdei eskriva , ir dar pinigai nesmirda. Komentuoti nekeidzia.

   • Pinigų niekas nedovanoja, po to už juos atidirbti reikia.
    Jei vokiečių masonhomokatalikai skiria pinigus, kad ir Skaudvilės parapijos namų statybai, vadinasi, vokiečių masonhomokatalikai tikisi, kad Lietuvoje bus pritarta jų erezijai. Jie taip plečia savo įtaką. Jei vyskupas Jurevičius važinėja į Batcingo konferencijas, vadinasi tuo jis pritaria ir palaiko Batcingo masonkatalikybę, homoereziją ir visuotinės Bažnyčios skaldymą.
    Bažnyčioje turi būti atmestos visos erezijos ir ideologijos ir negali būti jokio pinigų ėmimo iš jų organizatorių.
    Turime Šventąjį Raštą, kuriame yra apreikštas Dievo Žodis, jo turime ir laikytis.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte