REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Skaudvilės parapija šventė titulinius atlaidus

Skaudvilės šv. Kryžiaus parapija rugsėjo 17 d. šventė titulinius atlaidus. Kartu buvo švenčiama ir Skaudvilės miesto šventė. Iškilmingoms šv. Mišioms vadovavo Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius, koncelebravo generalvikaras kan. Vilius Viktoravičius.

Homilijoje vyskupas kalbėjo apie atleidimą, kuris užtikrina ne tik dvasinio gyvenimo brandą, bet turi įtakos ir fizinei bei psichinei žmogaus savijautai. Iš Kristaus Kryžiaus plaukia atleidimo srovės, todėl svarbu kiekvienam atrasti Kryžių kaip stiprybės ir išgelbėjimo versmę. Vyskupas ragino iš naujo atrasti krikščioniškojo tikėjimo jėgą ir priminė Viešpaties žodžius apie kasdieninį savojo kryžiaus nešimą stiprybės semiantis iš Viešpaties.

Po šv. Mišių ir procesijos Skaudvilės turgaus aikštėje prasidėjo šventė, kurioje sveikinimo žodį tarė Telšių vyskupas, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, LR seimo narys Romualdas Vaitkus bei kiti svečiai. Šventės dalyviai susirinko atnaujintuose parapijos namuose. Parapijos klebonas kan. Alvydas Bridikis pristatė visą parapijos namų atnaujinimo istoriją ir įvardijo pagrindinius rėmėjus ir jiems padėkojo. Artimiausiu laiku parapijos namuose pradės veikti vaikų dienos centras, o kitose patalpose planuojama atidaryti ir senjorų dienos centrą. Atnaujintais parapijos namais ypač džiaugiasi parapijiečiai, kurie turės patalpas maldos sambūriams bei choro repeticijoms.

Palaiminęs Skaudvilės parapijos namus vyskupas linkėjo pripildyti juos gyvybės, kad šios patalpos tarnautų parapijos bendruomenės dvasiniams, kultūriniams bei socialiniams poreikiams.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte