Šiluvos šventovė ieško ilgalaikių savanorių

Šiluvos šventovė kviečia jaunus žmones, galinčius įsipareigoti 1–2 mėnesių arba 2–3 savaičių savanorystei Šiluvoje. Tikimasi, kad ilgalaikiai savanoriai padės pasirūpinti vasaros sezonu atvykstančiais piligrimais – suteiks reikalingą informaciją, leis gyvai patirti šventovės svetingumą, prisidės prie Šiluvos piligrimų centro veiklos, renginių ir konferencijų, informacinės medžiagos rengimo ir kitų darbų.

Programos koordinatorė Rūta Giniūnaitė sako, kad savanoriai galės susipažinti, kaip veikia viena svarbiausių Katalikų Bažnyčios šventovių ir piligriminių vietų Lietuvoje ir prisidėti prie jos kūrimo. Jie įgis religinio turizmo ir bendruomeniško gyvenimo patirties ir daugiau sužinos apie dvasingumą, šventoves, piligrimystę, meną ir lyderystę.

Savanoriai gyvens mažomis komandomis, jų apgyvendinimu pasirūpins VšĮ Šiluvos piligrimų centras. Savanoriams žadami mokymai, kasdienis palydėjimas darbe ir galimybė susitikti dvasiniam pokalbiui, taip pat darbui reikalinga medžiaga bei savanorio atributika.

Tikimasi, kad atsilieps 18–35 metų žmonės, jau turintys savanorystės Bažnyčioje patirties, savarankiški, komunikabilūs, mokantys bent vieną užsienio kalbą ir besidomintys Katalikų Bažnyčios kultūros paveldu bei sakraliomis erdvėmis.

Šiluvos šventovė apima Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapiją, Eucharistinio Jėzaus seserų Šiluvos Dievo Motinos vienuolinius namus ir VšĮ Šiluvos piligrimų centrą. Šventovėje dirba didelę profesinę patirtį sukaupę žmonės, kurie rūpinsis savanorių darbu ir tobulėjimu.

Daugiau informacijos apie registraciją, kodėl verta tapti ilgalaikiu Šiluvos šventovės savanoriu bei kokiomis savybėmis jis turėtų pasižymėti, rasite Šiluvos šventovės internetinėje svetainėje ir feisbuko paskyroje.

Parengta pagal Šiluvos šventovės informaciją.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis