Seimo Pirmininkė kviečia minėti Pasaulinę socialinio teisingumo dieną

Vasario 20 d. Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kviečia minėti Pasaulinę socialinio teisingumo dieną.

„Socialinė atskirtis, skurdas ir nedarbas yra opios mūsų visuomenės problemos. Dažnai jos sprendžiamos trumpalaikėmis, ne visada efektyviomis priemonėmis. Todėl didesnį dėmesį turėtume skirti socialinėms investicijoms, kurios skatintų žmonių savarankiškumą ir sudarytų kuo lygesnes galimybes visiems valstybės gyventojams, nepaisant jų socialinės padėties. Reikia nepamiršti ir pilietinės visuomenės svarbos, skatinkime nevyriausybinių organizacijų veiklą ir plėtrą, sprendžiant šias problemas“, – teigia Seimo Pirmininkė.

Jungtinės Tautos šių metų Pasaulinę socialinio teisingumo dieną skiria socialiniam teisingumui skaitmeninėje ekonomikoje. Skatina dialogą dėl veiksmų, skirtų įveikti skaitmeninę atskirtį, užtikrinti tinkamas darbo galimybes ir apsaugoti žmogaus teises šiuolaikiniame skaitmeninių technologijų pasaulyje.

„Siekiant kovoti su socialine atskirtimi, įveikti skaitmenizacijos iššūkius, svarbu skirti pakankamą dėmesį profesiniam perkvalifikavimui. Reaguojant į besikeičiančią darbo rinką, turime sudaryti palankias sąlygas darbuotojui, nepaisant jo amžiaus, keisti profesiją“, – sako Seimo Pirmininkė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis