Seimo Pirmininkė: „Gerbkime visų žmonių jausmus“

Gegužės 17 d. Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kviečia minėti Tarptautinę dieną prieš homofobiją, transfobiją ir bifobiją.

„Tenka pripažinti, kad visuomenėje vis dar egzistuoja diskriminacija dėl seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės. Kiekvienas žmogus, nepaisant, ką myli, turėtų jaustis komfortiškai. Tolerancija įvairovei, pagarba žmogaus teisėms leidžia atskleisti savo galimybes ir jaustis pilnaverčiu visuomenės nariu.

Per pastaruosius 30 metų atsikratėme daug stigmų. Tikiu, kad jau greitai gegužės 17-ąją galvosime apie homofobiją, transfobiją ir bifobiją kaip apie nykstantį reiškinį, o gal ir istoriją. Gerbkime visų žmonių jausmus!“ – teigia Seimo Pirmininkė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. ,, Kiekvienas žmogus, nepaisant, ką myli, turėtų jaustis komfortiškai.,,. Po šių žodžių tikriausiai turėsime susigyventi ir su zoofilais, pedofilais ir kt.

  2. Kazkodel kitokios nuomones negu LGBT niekas negerbia ir menkina ir vadina atsilikeliais siauru paziuriu, tai va tiek apie jusu pagarba. Jus tik skaldote musu visuomene

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis