Seimo Laisvės frakcija aptars pasiruošimą Galimybių pasui

BNS naujienų agentūros Spaudos centras informuoja, kad šiandien, gegužės 17 dieną, 13 val. Laisvės frakcija rengia viešą nuotolinį posėdį, kuriame bus aptariamas pasiruošimas jau po savaitės startuosiančiam Galimybių pasui. Posėdyje dalyvaus Registrų centro, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovai.

Laisvės frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė / „Youtube“ stop kadras

„Galimybių pasas – dar vienas labai reikalingas oro gurkšnis tiek gyventojams, tiek vis dar veikti negalinčiam verslui. Akivaizdu, kad didelė dalis Galimybių paso sėkmės priklausys nuo to, kaip lengvai kiekvienas galės jį gauti ir juo naudotis. Turime užtikrinti prieinamumą kiekvienam žmogui, nepaisant to, kurioje Lietuvos dalyje jis gyvena, ar naudojasi internetu. Dėl to ir kviečiame atsakingas institucijas aptarti pasiruošimą ir kylančius iššūkius“, – teigia Laisvės frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė.

Anot Laisvės frakcijos atstovų, itin svarbu užtikrinti prieinamą testavimą visoje Lietuvoje, taip pat iš anksto suplanuoti, kaip Galimybių pasas veiks kartu su Europos Sąjungos žaliuoju pasu. Posėdyje bus aptarta, ir kokios konkrečiai veiklos bus galimos turintiems Galimybių pasą.

Tiesioginė transliacija. Planuojama trukmė – 1 val.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis