Seime apdovanoti organų donorystei nusipelnę žmonės ir organizacijos – tarp jų ir kun. A. Toliatas

Pirmadienį Seime vyko Europos organų donorystės dienos minėjimo renginys. Jo metu buvo apdovanoti organų donorystei nusipelnę žmonės ir organizacijos: šeimos, sunkiausią netekties akimirką pagalvojusios apie kitus ir sutikusios dovanoti prarasto artimo organus sergantiems žmonėms, medikai, žurnalistai ir kiti. Apdovanojimas įteiktas ir Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos kunigui, Lietuvos policijos kapelionui Algirdui Toliatui.

„Sveikiname apdovanojimą gavusį kun. Algirdą Toliatą!“, – rašoma Vilniaus arkivyskupijos feisbuko paskyroje, džiaugiantis kartu su kunigu jo gautu apdovanojimu.

„Šventasis raštas sako: nėra didesnės meilės nei gyvybę už savo draugus atiduoti. Kalbant apie donorystę tinka ir kitas posakis: kas išgelbėjo žmogų, išgelbėjo visą žmoniją“, – taip atsiimdamas apdovanojimą už nuoširdų ir reikšmingą donorystės idėjos propagavimą kalbėjo kunigas Algirdas Toliatas.

Dvasininkas ne kartą kreipėsi į tikinčiuosius ir į visą visuomenę skatindamas donorystrę kaip meilės artimui išraišką.

Po apdovanojimų renginio svečiai apžiūrėjo vaikų piešinių konkurso „Palaikome organų donorystę“ dalyvių darbus, fotomenininkės Ievos Meškauskaitės fotoprojekto „2 gyvenimai“ darbus bei menininkės Aretos Didžionienės darbų parodą „Gyvybės ženklai“.

Daugiau apie apdovanojimus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

14 KOMENTARAI

    • tikrai, neskanu skaityti. Žmonės kažkodėl darosi pikti ir pavydūs. Ir čia ne pandemija kalta, o mažas tikėjimas ir savivertės stoka. O juk Dievas myli net ir pavyduolius, ir „ubliudkus“… Atsiverskite ir tikėkite Evangelija!

      Šiaip, tai aš nutariau nebediskutuoti su tais, kurie neturi pastovaus nick’o ar susigalvoto kitokio vardo. Su anonimais tas pats, kaip su vaiduokliais – atrodo, kad kalbi su vienu, o atsako kitas. Jei tai bandymas mėtyti pėdas ir slapstytis, tai slapstykitės. Tada nebelieka nei galimybės, nei noro diskutuoti.

    • Cenzura pas sisteminius populiari, dar soroso bernardinuose, ir prie sovietu. Skalsu ir asd isvijo is bernardinu, tai cia duodates troliai! Tiesos neuzciaupsite! Ji vistiek duria kaip yla.

  1. Skirtingais vardais galbūt komentuoja koks nesubrendęs narciziškas kunigėlis, kuriam bet kokia kito dvasininko sėkmė ar geras darbas kelia pavydą. Todėl ir blevyzgoja. Įsivaizduodamas, kad laisvė – tai laisvė visur keiksmažodžius rašinėti.

    • Tiesa duria kaip yla, smagu, Kiek padriku ir neteisingu emociju. Skalsu tavo zaizdos akivaizdzios. Kur tu matai keiksmazodzius? Tavo tiesa dar ne tiesa, bet tik tavo subjektyvi nuomone. Narcizmas ir ambicijos tavyje, ar tik ne toliatas ir busi!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis