Šalies vadovai Vasario 16-osios proga ragina saugoti laisvę

ŠaltinisBNS

Sveikindami gyventojus Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos vadovai ragina saugoti laisvę.

„Vasario 16-ąją dar labiau džiaugiamės ir didžiuojamės savo šalimi, sugebėjusia įveikti visas negandas, atgimti ir pakilti iš pasaulinio karo griuvėsių“, – sako prezidentas Gitanas Nausėda.

Anot jo, nuo mūsų sumanumo bei ryžto priklausys, ar išsaugosime ši protėvių palikimą.

„Tad branginkime ir ginkime savo laisvę kaip mūsų bendrystės ir gerovės pagrindą!“ – teigia jis.

LR Prezidentas Gitanas Nausėda / Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos / Roberto Dačkaus nuotr.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen savo ruožtu pabrėžė, kad Lietuva iki galo palaikys šiuo metu dėl laisvės kovojančią Ukrainą.

„Prieš 105 metus tautos išrinkti atstovai signatarai, pasirašydami Lietuvos nepriklausomybės nutarimą, dar vadinamą Vasario 16-osios aktu, žinojo, kokios sudėtingos buvo geopolitinės, ekonominės, vidinės ir kitos aplinkybės. Jau nekalbant apie tai, kad pasaulis neskubėjo pripažinti naujos valstybės. Nors kliūdama ir griūdama, „demokratiniais pamatais sutvarkyta Lietuvos valstybė“ atsistojo ant kojų ir žengė savo keliu“, – rašoma jos sveikinime.

Pasak parlamento vadovės, per daugiau nei šimtmetį buvo visko, bet Lietuva kėlėsi ir ėjo toliau, niekada nepametė laisvos ir nepriklausomos valstybės idėjos.

„Dabar Lietuva pasitiki savimi, yra stipri, turi daug sąjungininkų, kurie ją vertina ir pripažįsta. Tokia stipri, kad nedvejodama ištiesė pagalbos ranką Ukrainai, kuri gina savo laisvę ir pasaulio taiką. Mes būsime kartu iki galo, nes žinome, kad išvien galime daug!“ – sako V. Čmilytė-Nielsen.

Ketvirtadienį Lietuva švenčia Valstybės atkūrimo dieną.

1918 metų vasario 16 dieną Lietuvos Taryba Vilniuje paskelbė atkurianti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Visų pirma patys vadovai, konservatoriai, socialdemokratai, liberalai ir laisvės partija turi saugoti Lietuvos laisvę ne tik nuo rusų, bet nuo visų kas ją gviešiasi paveržti.
    Ypač turime saugoti ir ginti Lietuvos laisvę nuo davosinių švabomasonų, kurių eurosąjungos federalizacijos projektuose nėra numatyta vietos laisvoms, suverenioms šalims. Taip pat vadovai privalo liautis tarnauti pasaulinių masonų pinigams ir liautis įgyvendinti jų žmonių kontrolės projektus Lietuvoje, tokius, kaip grynųjų pinigų naikinimas ir žmonių kontrolės ir finasinės vergijos bei teisių suteikimas užsienio spec tarnyboms veikti Lietuvoje ir žmonių sekimo be jokios atsakomybės įteisinimo projektai.
    Komunisto-fašistiniams žmonių pavergimo projektams ne vieta laisvoje šalyje.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte