Šalies bažnyčios kviečia skirti laiko Dievui dar iki sekmadienio

„Kai Kristui Alyvų kalne buvo labai sunku, Jis paprašė savo mokinių pabūti su Juo maldoje. Susiklosčiusių situacijų akivaizdoje ir Lietuvos piliečiai yra išvarginti“, – savo Facebook paskyroje rašo Kauno kunigų seminarijos rektorius Ramūnas Norkus, informuodamas, kad Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčia kovo 12 d. 8.00 kovo 13 d. 8.00 val. 24 valandoms bus atvira asmeninei maldai, pabuvimui su Viešpačiu.

Apie skirtingu laiku (šį penktadienį ir/arba šeštadienį) vyksiančią Švč. Sakramento adoraciją, su galimybe atlikti išpažintį, Facebook paskyrose skelbia Anykščių šv. apaštalo evangelisto Mato, Biržų šv. Jono Krikštytojo,Kauno šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų), Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato, Utenos Dievo Apvaizdos, Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos, Marijampolės šv. arkangelo Mykolo bazilika, Šiluvos bazilika, Kauno arkikatedra bazilika ir Vilniaus šv. vyskupo Stanislovo ir šv. Vladislovo arkikatedra bazilika.

Kaip skelbia Vatican News, nors visa žmonija toliau paveikta tebesitęsiančios pandemijos, popiežius Pranciškus nutarė atgailos aktą „24 valandos Viešpačiui“ skelbti ir šiemet. Pasirinkta tema – posmas iš 103 Psalmės: „Jis (…) atleidžia visas tavo nuodėmes“. 

Pirmą kartą „24 valandos Viešpačiui“ buvo švenčiamos per 2014 m. gavėnią. Inicijuodamas šią tradiciją, popiežius Pranciškus paragino prie jos prisijungti visas pasaulio vyskupijas, prašydamas vyskupų, kad Atgailos pamaldos penktadienį ir šeštadienį prieš ketvirtąjį gavėnios sekmadienį būtų rengiamos visose vyskupijose.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis