Sakartvelo Ortodoksų Bažnyčia ragina išlaikyti vienybę šalyje

ŠaltinisTABULA.GE

Sakartvelo Ortodoksų Bažnyčios (SOB) patriarchatas paskelbė pareiškimą dėl protestų ir neramumų Sakartvele. SOB pareiškė, kad karštai meldžiasi už taiką ir vienybę šalyje.

„Mūsų šalis eina sunkiausiu stiprios valstybės kūrimo keliu, dėl kurio turime būti labai atsargūs tiek iš valstybės institucijų, tiek iš visuomenės pusės. Bažnyčia, kaip didžiausia mūsų tautos ir šalies vienytoja ir geradarė, karštai meldžia taikos ir vienybės.

Tikime, kad, atsižvelgiant į sudėtingą situaciją kaimynystėje, taikaus šalies kurso ir nepriklausomybės išlaikymas yra vienintelis šalies pažangos atspirties taškas. Radikalius pareiškimus, kurstančius poliarizaciją, vertiname kaip bandymą sutrikdyti taiką iš bet kurios pusės, ypač iš dvasininkų”, – sakė patriarchatas.

Patriarchatas taip pat rašo apie dvasininkų pareiškimus dėl protesto bangos ir pažymi, kad „toks požiūris svetimas oficialiai Bažnyčios vizijai”.

„Socialiniuose tinkluose plinta atskirų dvasininkų pamokslai ir kalbos, paliečiančios politines temas, nesvarbu, ar tai būtų perdėta ‚simpatija‘ šiauriniam kaimynui, ar radikali tiesioginė valstybės kritika.

Nedviprasmiškai pareiškiame, kad tokios nuostatos yra svetimos oficialiai Bažnyčios vizijai ir apskritai krikščioniškai dvasiai, kuri ne kartą buvo pastebėta ir išreikšta oficialiose patriarchato pozicijose ir asmeniniuose Sakartvelo katalikosų patriarcho pareiškimuose dėl Europos integracijos kelio.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte