S. Jakeliūnas apie Billą Gatesą ir verslo planą pavadinimu „Pandemija“

ŠaltinisOP TV

Europos Parlamento narys Stasys Jakeliūnas „Op TV“ jutubo kanalo vaizdo įraše atskleidė, kaip jo nuomone pandemijos dėka veikia Billas Gatesas (Bilas Geitsas).

„Yra tarpininkų. Tai B. Gateso sukurta organizacija, registruota Šveicarijoje, turinti diplomatinį imunitetą ir dalyvaujanti specialiosiomis teisėmis PSO veikloje (kai kas sako neoficialiai formuoją politiką), o Billas Gatesas, na be abejo, investuoja į farmaciją, tad yra bendras interesas, jis yra toks tarpininkas, kuris veikia Europoje per patarėjus ir organizacijas, finansinė įtaka yra labai didelė“, – sako politikas.

Politikas pabrėžia B. Gateso bendradarbiavimą su Kinija, ir mano, kad eksperimentavimas su virusais vyksta jau daug metų dėl bendro komercinio intereso. Anthony Fouci (Antonis Faučis), S. Jakeliūno manymu, yra labai svarbus asmuo visoje šioje situacijoje. Jis yra JAV prezidento vyriausiasis medicinos patarėjas.

„Neatitiktinai JAV buvo pasitraukusios iš PSO, bendradarbiavimo su Kinija, su tuo pačiu Uhanu, ten pinigai tekėjo. Tų sąsajų yra, eksperimentai su virusais vykdomi daug metų. Vieni pelnosi, kiti nenori atskleisti informacijos, nes irgi pelnosi iš to. Sveikatos institucijos, farmacijos sritis, jos yra visiškai užvaldytos finansų.

„Teigiama, kad PSO yra užvaldyta. Italijoje buvo pateikti žmonių ir organizacijų ieškiniai, teismai nepriima tų ieškinių. Negi mes dabar kvestionuosim PSO“, – aiškina politikas.

„Tai yra verslo planas, kuris puikiai veikia“, – užbaigia jis.

Kviečiame žiūrėti visą vaizdo įrašą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Va va Švabas duos naujus nurodymus kiekvienai šaliai asmeniškai ir griežtai.
    Skaičiau, kad Geitsas pergyvena, kad šalys jį apgaudinėja, pateikia neteisingus duomenis apie vakcinaciją, tyčia vilkina tai dabar Ženevoje bus įpareigojimai nauji ir griežti.

  2. Jums neprimena nieko? Ypač žmogelis iš švabijos su bidonu – aleliuja. Tampo grabus po pasaulį žmones gąsdinti 🙂 penkiabriaunis ne vieną nukepė – nereiklaingą – pvz., darbininką jobsą be mokslo tapusį superverslininku 🙂 Tuoj ateis laikas pauciui – bidono prižiūrėtojui nuo penkiabriaunio. Melisandą iš „operos“ leido patraukt, bet stotis, jei kameros pačios neišsijungs laiku – gaus už du. Fon – nu nebent perbėgs pas artimuosius rytus. Tai pažiūrėkit – kokie jų pavadinimai – rasit ir daugiau tokių jei paieškosit. Kodėl jie kišami į paviršių kaip plūdurai – ogi kad galima būtų per juos aferas penkiabriaunio pasaulyje regzti. O jei ką – stebėjimo kameros išsijungia…

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte